milan48 Odesláno 23. říjen 2012 Odesláno 23. říjen 2012 zdravím....po ujetí cca 100-200Km musím opět dostavovat přednastavenou výšku sedadel... servis tuto situaci ještě neřešil a proto ani neví, provedli výměnu kliček ( levá,pravá ) nepomohlo. děkuji za rady i názory.. milan48 Citovat
zooloo Odesláno 23. říjen 2012 Odesláno 23. říjen 2012 tak s takymto som sa nestretol. mam 5008 od maja, najazdenych 8000 km a vsetko je tak ako som si v prvy-druhy den nastavil. servis by mal riesit v ramci zaruky a mozno aj vymenu celeho sedadla. a co u spolujazdca? tam je to OK? Citovat
milan48 Odesláno 23. říjen 2012 Autor Odesláno 23. říjen 2012 dělají to sedadla obě a auto má najeto 27000km a má značkový servis....prostě záhada...konzultoval jsem i s jinými servisy jen podle mne nemají páčky volný chod před záběrem jako má např. octavia Citovat
P607Olda Odesláno 25. říjen 2012 Odesláno 25. říjen 2012 Zkusil jsem to na svém, má skoro 2 roky a 47000 km. Sedadlo řidiče mám od začátku v nejvyšší poloze. Teď když jsem zkusil \"nahoru\", tak šlo jen asi o 1 cm (což může být vůle mechanismu bez zatížení). Mám ruční ovládání. Takže u mne bez závady. Citovat
Ajaccius Odesláno 30. říjen 2012 Odesláno 30. říjen 2012 mám stejný problém, po ujetí pár desítek km sedadlo sjede pomalu až dolů Citovat
taťulda Odesláno 30. říjen 2012 Odesláno 30. říjen 2012 Po pročtení této diskuze jsem si také zkusil zvednout sedadlo do nějaké vyšší pozice. Při prvním vystupování z auta jsem se ale praštil do hlavy, až jsem se lek Hezky jsem ho zase zpátky spustil dolů, vždyť i v té nejnižší poloze mám krásný výhled Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.