pethrd2312 Odesláno 13. říjen 2012 Odesláno 13. říjen 2012 Mam dotaz,zajimalo by me,jak maji byt zapojena relatka k saharam na 406 3.0 V6 24V old modell 140KW? pokud je nekdo z V6karu mate na vozidle a sahary Vam sepinaji tak jak presne maji byl by jste nekdo tak hodny a vyfotil je a stejne tak,to,co je na kterem napsano ? mam takovy pocit ze u me na aute,jsou sprehazena ty 3relatka co jsou vpredu v plastove krabicce na chladici stene.. Díky kluci:) Citovat
rootsky Odesláno 13. říjen 2012 Odesláno 13. říjen 2012 Ty tři relátka jsou stejná \"zelená\"... Citovat
pethrd2312 Odesláno 13. říjen 2012 Autor Odesláno 13. říjen 2012 Zcela stejna?ano zelena jsou,ale jde mi o jejich vlastnosti?....vsechny tri delaji to same a je jedno,zda jsou zprehazena,ci ne ? Díky Citovat
rootsky Odesláno 13. říjen 2012 Odesláno 13. říjen 2012 JJ pokud fungují je jedno v jakém jsou pořadí. Citovat
pethrd2312 Odesláno 13. říjen 2012 Autor Odesláno 13. říjen 2012 dobra dobra a posledni vec,ktera me zajima,jaky odber maji asi sahary?respektive bych to potreboval vedet presne?...jaky odber maji sahary v Amperach?... a pri kolika stupnich normalne sahary sepinaji? Díky Citovat
Ferry Odesláno 13. říjen 2012 Odesláno 13. říjen 2012 jeden motor ma 250W, takze pokud mas dva, pocitej alespon s cca 35A, pojistky jsou na 40A prvni stupen spina pri 96, druhy pri 118 [upravil dne 13/10/12 18:44 od Ferry] Citovat
pethrd2312 Odesláno 13. říjen 2012 Autor Odesláno 13. říjen 2012 Dobre panove,takze za tyto informace Vam obema dekuji mnohokrat,ovsem mam zde dalsi dotaz,ohledne chladící soustavy V6ky?.... jedna se mi oto,ze chci vlozit klasicke spinatelne tepelne cidlo,ktere by sepinalo sahary a to bez relatek atd,proste a jednoduse rozpulim hlavní hadici na vodu,vlozim kovovou vlozku,pricemz do ni zasroubuji cidlo na sepinani z jinneho vozu a jde mi oto,aby to vydrzelo ? ... klasicke tepelne cidlo o dvou dratech,pricemz by ono codlo davalo povel \"On\" lze to uskutecnit?nebo to musim hnat pres nejakou elektroniku,kuli odberu sahar?... je to docela dulezite .. Díky Citovat
Ferry Odesláno 19. říjen 2012 Odesláno 19. říjen 2012 nechapu ucel takoveho bastleni, sahary bez relatek stejne spinat nelze, protoze tech cca 40A je dost velkej proud a jedno cidlo teploty, ktere je ridi uz tam mas, tak k cemu dalsi ? to neni letadlo, aby bylo nutny zdvojovat systemy. Pokud je cidlo, relatka a jejich patice OK, tak to funguje naprosto spolehlive Citovat
pethrd2312 Odesláno 19. říjen 2012 Autor Odesláno 19. říjen 2012 Souhlasim s tebou,dily jsou po ceste ke me na opravu aby to delalo to co to delat ma Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.