Marcel505 Odesláno 5. říjen 2012 Odesláno 5. říjen 2012 Limitovaná edice si zaslouží své vlastní vlákno. Ve Francii zrovna umírá tento vůz, škoda, doufal bych, že limitované edice se zachovají... Web ohledně 305 TEAM http://aebergon.perso.neuf.fr/Peugeot/page_Peugeot_305_Team_82.htm [upravil dne 5/10/2012 21:56 od Marcel505] Citovat
Marcel505 Odesláno 5. říjen 2012 Autor Odesláno 5. říjen 2012 Modrý interiér a sedačky alá BX... [upravil dne 5/10/2012 21:49 od Marcel505] Citovat
Marcel505 Odesláno 5. říjen 2012 Autor Odesláno 5. říjen 2012 [upravil dne 5/10/2012 21:49 od Marcel505] Citovat
OK406 Odesláno 6. říjen 2012 Odesláno 6. říjen 2012 Marcel505, ty ji máš doma a nebo je stále ve Francii?? Citovat
Marcel505 Odesláno 7. říjen 2012 Autor Odesláno 7. říjen 2012 Je stále ve Francii, kupovat ji nebudu, podle mě to má za sebou. Byť nevypadá dle fotek shnilá, může mít podlahy v háji... Ale je jí škoda, vyrobilo se jen 3000 exemplářů... Citovat
Ferry Odesláno 7. říjen 2012 Odesláno 7. říjen 2012 a co za to chce a jak je v ty francii daleko ? Citovat
Marcel505 Odesláno 7. říjen 2012 Autor Odesláno 7. říjen 2012 a co za to chce a jak je v ty francii daleko ? Právě že daleko, za Paříží u Tours. Chce za to 580 E, ale o ceně se dá prý debatovat. Škoda, to je jediná verze se stříbrnými nárazníky... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.