Tantor-BN Odesláno 2. říjen 2012 Odesláno 2. říjen 2012 kde sa nachádza ? je to aj napustaci ? a vypúštaci je kde ? Citovat
pastorek Odesláno 2. říjen 2012 Odesláno 2. říjen 2012 12 je kontrolný a nalievací. Často na na nalievanie používa odvzdušňovací otvor. 13 je výpustný. [upravil dne 2/10/12 23:54 od pastorek] Citovat
miroja Odesláno 3. říjen 2012 Odesláno 3. říjen 2012 Ked som menil ja, tak som tiez nalieval cez odvzdusnovaci otvor. Je to pohodlnejsie, len ku koncu lej olej pomaly, aby ti nevytieklo zbytocne moc oleja kontrolnym otvorom. Citovat
miroja Odesláno 3. říjen 2012 Odesláno 3. říjen 2012 Obrazok je trchu mensi, ale myslim, ze je to polozka c.10. U mna to je vacsia plastova zatka - skrutka, so sesthranom pri zakladni na kluc myslim c.17 (19 ?)... Citovat
Tantor-BN Odesláno 30. říjen 2012 Autor Odesláno 30. říjen 2012 milaaan.rajce.idnes.cz/nastenka/#_14.jpg toto jeon? Citovat
ozzy56 Odesláno 30. říjen 2012 Odesláno 30. říjen 2012 člen Pastorek ti označil přesně ty šrouby,které potřebuješ k výměně oleje Citovat
Tantor-BN Odesláno 30. říjen 2012 Autor Odesláno 30. říjen 2012 ano ja som to nalieval cez ten ktory je na fotke a neviem ci to je on Citovat
lukasko252 Odesláno 30. říjen 2012 Odesláno 30. říjen 2012 ja som ešte prevodový nemenil ale sem tam ked hodím spiatočku tak mi trochu škrkne može to byť preto že je málo oleja lebo vobec neviem kolko a ako dlho je tam ako vlaste zistím že by som ho mal vymeniť ? dakujem [upravil dne 30/10/12 17:37 od lukasko252] Citovat
ozzy56 Odesláno 30. říjen 2012 Odesláno 30. říjen 2012 minimálně bys měl zjistit, kolik oleje v převodovce je...,když vůbec nevíš,jak dlouho tam olej je, tak bych ho vyměnil Citovat
Tantor-BN Odesláno 30. říjen 2012 Autor Odesláno 30. říjen 2012 ozzy a je to ten na fotke bol na 17tku kluc...a neviem ci som to dobre nalilal :/ Citovat
Markus 306 Odesláno 7. duben 2013 Odesláno 7. duben 2013 Ahojte,vidím že sa tu rieši rovnaká vec akou sa idem potrápit aj ja;)Chcem vymenit olej v prevodovke a potreboval by som radu aký olej naliat(označenie) a aké množstvo?značku chcem dat Total. motorizácia: 1,9 D WJY DW8B.Vypúštací a kontrolný resp. nalievací otvor sa nachádza na vsetkých motorizáciách rovnako?Tantor-BN píše o turbe 1995 moja atmosféra z roku 2001 to má rovnako:myslim?Ak nie poprosil by som foto ako je vyžšie vdaka. Citovat
marko306 Odesláno 7. duben 2013 Odesláno 7. duben 2013 Áno, prevodovka je v podstate úplne identická. Olej 70w 80. Citovat
Guest servisman Odesláno 7. duben 2013 Odesláno 7. duben 2013 Podle mne by měl býti olej 75W80 Citovat
Markus 306 Odesláno 7. duben 2013 Odesláno 7. duben 2013 Malo by sa jednat o tento typ oleja:http://www.lubadmin.com/upload/produit/fichepdf/lang_1/1205.pdf a ešte by ma zaujímalo kolko sa ho zmestí do prevodovky?aby som vedel objednat množstvo.Skrutka č.13 na obrázku čo sem pridal pastorek teda \"vypúštacia\" je na štvorhran(dverová klučka) prípadne \"21\" gola? skrátka najnižší bod prevodovky aby som nevypustil niečo iné. Citovat
Guest servisman Odesláno 7. duben 2013 Odesláno 7. duben 2013 jj je to ten co máme na mysli já kupoval 2l a stačí vypouštěcí šroub je jak u koho viděl jsem 4hran i na klíč jinak koukni jsem to to shodné třeba až na maličkosti Citovat
Markus 306 Odesláno 9. duben 2013 Odesláno 9. duben 2013 Ten postup je vynikajúci,len ten nalievací a kontrolný šrob mi príde inde na 406-ke ako na 306 aspon ked tak pozerám na obrázok vyžšie,ak sa mýlim tak ma prosím opravte.Pofotil a označil som potrebné skrutky.Zltou šípkou som označil výpustný šrob prevodovky správne? phpAqbBOK.xla Citovat
Markus 306 Odesláno 9. duben 2013 Odesláno 9. duben 2013 Na tomto obrázku som označil červenou šípkou ovzdušnovací šrob,cez ktorý sa dá naliat nový olej.Spomína sa tu že dá sa aj cez tento šrob.Zaujímala by ma ešte tá plastová zátka v zelenom kruhu-k čomu slúži.Inak obrázky sú v excely.Ale neviem 100% či je to ten ovzdušnovák ak nie opravte ma. phpPfmxJ8.xla Citovat
Markus 306 Odesláno 9. duben 2013 Odesláno 9. duben 2013 Na tomto obrázku je modrou šípkou označený kontrolný a nalievací šrob.Len si neviem predstavit ako sa tam dá vo vodorovnej polohe auta dostat olej.Príde mi inde ako na 406 prevodovke,aspon čo som sa dočítal.Pokial to neni kontrolný a nalievací šrob tak ma opravte Dakujem. php1Ufati.xla Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.