Guest Scratch Odesláno 2. říjen 2012 Odesláno 2. říjen 2012 no, zalezi na jeho cenach a dalsich ukonech, jako jsou uschova hotovosti apod. Rad ti kdyztak poradim, kdyz jsem kupoval chalupu, tak jsem si to resil sam, protoze cert nikdy nespi Citovat
jozefsv Odesláno 2. říjen 2012 Odesláno 2. říjen 2012 notara by som volil pri vyssich sumach za kupu. pri darovacej zmluve zo strany rodiny to asi nema velky vyznam niekomu platit.na nete je tych zmluv na tony Citovat
punkac Odesláno 2. říjen 2012 Autor Odesláno 2. říjen 2012 jozefsv: Přesně, mluvíš mi z duše. Navíc očekávám, že když se daň platila, tudíž finančák ví, kolik se z pozemku platilo, nezměnilo se prakticky nic. Jen poplatník už nebude babi s dědou ale já. Počítám, že budu platit stejnou daň Citovat
Guest Scratch Odesláno 2. říjen 2012 Odesláno 2. říjen 2012 stejnou dan platit budes, ale musis se k ni prihlasit Citovat
Vvitty Odesláno 2. říjen 2012 Odesláno 2. říjen 2012 notara by som volil pri vyssich sumach za kupu. pri darovacej zmluve zo strany rodiny to asi nema velky vyznam niekomu platit.na nete je tych zmluv na tony Jojo, smluv je na netu sest pulek... a valna vetsina ma vetsi ci mensi pravni chybky, bohuzel mnohdy se to tyka i smluv co poskytuji realitky. Takze minimalne konzultace s notarem ci pravnikem tak neni od veci... Ale kdo chce kam... Citovat
punkac Odesláno 2. říjen 2012 Autor Odesláno 2. říjen 2012 jde o jednu věc, pozemek přechází z mých prarodičů na mě. Né na někoho cizího, kde bych smlouvu měl přes notáře či právníka. Nepředpokládám, že by se vztah, který s babičkou a dědou mám, po 32 letech přepsáním pozemku změnil. O tu zahradu se starám cca od 20 let, kdy oni už přestávali fyzicky moci (sekání, kácení stromů a podobně) Je to jen logické vyustění situace.... ten přepis Citovat
koblih69 Odesláno 2. říjen 2012 Odesláno 2. říjen 2012 Dobrá smlouva je základ, pokud nezpochybňuje někdo z rodiny může to být naráz třeba finančák jako se stalo mojí kolegyni. Nicméně po zkušenosti s tím jak fatální chyby někdy notáři a právníci dělají tak si nedělám iluze Citovat
jozefsv Odesláno 2. říjen 2012 Odesláno 2. říjen 2012 pripojim skusenost ked jedna zmluva vytvorena notarom v inom meste akosi nepostacovala pre kataster v nasom meste;) idealne riesenie je si vyziadat zmluvu z katastra co ma vsetko obsahovat a na zaklade toho to porovnat s tym co dava notar, pripadne to notarovi dat ako predlohu.bol som z toho trohu mimo, notar ma mat predsa jasnu predlohu. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.