dyno Odesláno 23. září 2012 Odesláno 23. září 2012 Zdravim je možné u tohoto modelu (v popisu) vyndat motor i se skříní horem děkuju Citovat
Pheneus Odesláno 23. září 2012 Odesláno 23. září 2012 Mne sa zda ze cez prednu maaku ho montovali Citovat
mxmen Odesláno 25. září 2012 Odesláno 25. září 2012 horem určitě ne, nejlepší je sundat nárazník,chladičovku,vyndat poloosy,zavěsit motor a s autem zatlačit dozadu Citovat
dyno Odesláno 25. září 2012 Autor Odesláno 25. září 2012 uz je venku dekuji sel ven predem pres chladicovku mam zirafu tak jsem covnul s ni Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.