Hajra Odesláno 18. září 2012 Odesláno 18. září 2012 Zdravím, v pátek bude o jednoho majitele Peugeot 508 víc... Jaké máte zkušenosti se zajížděním 2.0 Hdi? Existují nějaké dobré tipy jak auto správně zajet, aby pak dobře sloužilo? Hned po odebrání auta mě čeká dálniční štreka tak nechci něco pokazit... Díky za rady! Citovat
stefano Odesláno 18. září 2012 Odesláno 18. září 2012 Ahoj. Gratulujem k novému P508. Ak Ti to pomôže, tak si prečítaj tento článok: http://auto.pravda.sk/poradna/clanok/118-nove-motory-si-stale-vyzaduju-zabeh/ Citovat
elton Odesláno 18. září 2012 Odesláno 18. září 2012 Nejlepší na zajetí je, hned plnej kotel a pořádně provětrat:D Citovat
Cinicman Odesláno 18. září 2012 Odesláno 18. září 2012 Nejlepší na zajetí je, hned plnej kotel a pořádně provětrat:D Pššššt... to sa tu nesmie prezrádzať na verejnosti... Citovat
Hajra Odesláno 18. září 2012 Autor Odesláno 18. září 2012 Myslím, že je to recesistická odpověď, o kterou jsem příliš nestál Citovat
elton Odesláno 18. září 2012 Odesláno 18. září 2012 Milane, zas nebašti všechno...:D:D Ale když jsem si přebral auto, tak jsem pak hned jel 140, Zas tak vysoké otáčky to nejsou a motor je stejně zajetej z výroby. Citovat
MilanF1 Odesláno 18. září 2012 Odesláno 18. září 2012 Elton, pokud se dobře pamatuju, tak právě tys tos tu psal, žes to hned prohnal ... proto jsem si nebyl jist. Já bych řekl, že prostě motor v prvních pár set km nevytáčet nad 3000 ... což by asi odpovídalo těm 140 Citovat
Guest StibTo Odesláno 18. září 2012 Odesláno 18. září 2012 O tom zajeti z vyroby to prave v tom clanku autor zpochybnuje ... Citovat
elton Odesláno 18. září 2012 Odesláno 18. září 2012 Milane, při 3000 točkách jedeš už 160:D:D:D Citovat
MilanF1 Odesláno 18. září 2012 Odesláno 18. září 2012 No tak do 2500 Nedošlo mi, že to auto bude mít už o něco delší převodovku než to moje 12letý Citovat
Cinicman Odesláno 18. září 2012 Odesláno 18. září 2012 Hoši, hoši... keby ste vy videli ako sa k tým autám chovajú vo výrobe a pri testovacých jazdách... Citovat
marko306 Odesláno 18. září 2012 Odesláno 18. září 2012 Kamarát mi robil vo VW pred desiatimi rokmi a parkoval Tuaregi/y ? Skoro každému dával mimo haly plný kotol. Už tam 9 rokov nerobý Citovat
pipistrel Odesláno 18. září 2012 Odesláno 18. září 2012 Už tam 9 rokov nerobý sorry za ale dalsi dnes? sak to normalne bije do oci Citovat
Jitka+Jirka Odesláno 18. září 2012 Odesláno 18. září 2012 zajíždět dle povolené rychlosti (max130km/h) Citovat
Hajra Odesláno 18. září 2012 Autor Odesláno 18. září 2012 Rychlost je jedna věc, otáčky druhá. Když se jede na dálnici, bylo by fajn sem tam zpomalit na 6ku a pak naopak zrychlit na 5ku? Prostě to auto cvičit někde mezi 1.500-2.500 otáčkami. Nechci zase dělat zbytečné opičárny... P.S.: Prosím pište k témě, díky... Citovat
PeugeotHDi Odesláno 18. září 2012 Odesláno 18. září 2012 No vsade sa doporucuje nedrzat to dlhsie na rovnakych otackach (obmedzit pouzivanie tempomatu) taktiez nevytacat prvych 5000km k cervenemu polu... Za studena (hlavne teraz ked je rano zima) nevytacat ani nad 3000ot/min.... Inak sa doporucuje min. raz do tyzdna vytocit k cervenemu polu (pri urcitom zaradenom prevodovom stupni) a prevetrat turbo - aby doslo k uplnemu naklopeniu lopatiek turba... Citovat
Marcel00 Odesláno 18. září 2012 Odesláno 18. září 2012 ...Nechci zase dělat zbytečné opičárny... P.S.: Prosím pište k témě, díky... tak ja to skusim... ak nechces robit zbytocne opicarny tak jazdi tak akoby si to auto mal uz 5rokov, proste neriesit ci je nove. proste jazdi uplne v pohode, bez nejakych extremnych excesov prvych 5000km. tot vse. netreba to tak prezivat zase... mame tiez funglaca hdi a jazdime uplne prirodzene bez zbytocnych opicaren. ten kto to auto nakladal na vagon a vykladal u vas doma to neriesil... by si to auto ani nechcel... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.