jozefsv Odesláno 29. srpen 2012 Odesláno 29. srpen 2012 Chysta sa niekto na letecke dni tento vikend? Urcite si to nenechajte ujst, bude sa naco pozerat. http://www.siaf.sk/ pred pol hodkou pristaval bombarder B52 Citovat
MJSytic Odesláno 29. srpen 2012 Odesláno 29. srpen 2012 My pojedeme na CIAF do Hradce, ale když koukám na ten váš, tak to bude zase jen \"čajíček\" Každým rokem se mi zdá, že tam je víc letadel na zemi, než ve vzduchu 52 bych viděl naživo moc rád;) Citovat
jozefsv Odesláno 29. srpen 2012 Autor Odesláno 29. srpen 2012 to rozpatie kridel je naozaj velke,letel mi ponad hlavu. naco sa urcite oplati prist pozriet je aj mig 29M2, rusaci sa rozhodli asi aspon trochu zatienit B52 zacina sa to tu zlietat, akurat pristavali asi nejake gripeny Citovat
robozv Odesláno 29. srpen 2012 Odesláno 29. srpen 2012 pekne kukanie dnes mi to letelo ponad barak Citovat
robozv Odesláno 31. srpen 2012 Odesláno 31. srpen 2012 dnes nacvicovali bola to pekna paradicka Citovat
Ivkopivko12tka Odesláno 1. září 2012 Odesláno 1. září 2012 vidíme sa, sa chystáme s kamoši zajtra. Písni správu keď tak Citovat
jozefsv Odesláno 2. září 2012 Autor Odesláno 2. září 2012 nebol cas ist priamo ale z dialky som to sledoval a bola to parada.len taka zaujimavost,docital som sa ze za tuto akciu sa spali okolo 270 000 litrov paliva:o Citovat
marko306 Odesláno 3. září 2012 Odesláno 3. září 2012 Práve nad našou dedinou preletela B-52 2x. To je hovado Citovat
Cinicman Odesláno 3. září 2012 Odesláno 3. září 2012 ...docital som sa ze za tuto akciu sa spali okolo 270 000 litrov paliva:o A my sa tu hráme na EKO-teroristov so spotrebou 6-7-8l/100km... Citovat
Cinicman Odesláno 3. září 2012 Odesláno 3. září 2012 Sodoma-gomora... už si nás mýlia... konec sveta teda bude tento rok... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.