banan1987 Odesláno 23. srpen 2012 Odesláno 23. srpen 2012 zdar pani.. uz mi v priebehu 1 roka niekto 2x poskriabal klucom dvare a blatnik.. prvy raz sa to dalo striekat kedze som zrazil jelena ale teraz mam na zadnych dverach a blatniku skrabanec asi 40cm dlhy ale nieje to hlboke asi tak 0,5mm no vidno to.. mam doma namiesanu farbu aj lak... da sa to opravit nejako bez striekania? naniest farbu malym stetcom do skrabanca a potom strojovo vylestit? Citovat
Kenobi Odesláno 23. srpen 2012 Odesláno 23. srpen 2012 musis prestrikat cely kus, takze musis zavest lakyrnikovy, no jo co jsi cekal, ja mel chvilu auto a mel jsem to same, proste kurvy zavidi a zavidet budou :-D Vem si ze me je 21 a mam nejhezci auto v ulici, a je to jen blba 206 v decent tuningu na zakazku... Citovat
koblih69 Odesláno 23. srpen 2012 Odesláno 23. srpen 2012 Pokud je to auto na foto - tedy ne metalíza, pak se to opravit dá. Malým štětečkem, nebo někdy lépe do vlásku seříznutým párátkem, vpravíš barvu do rýhy tak aby to vyplnilo rýhu i s mírným navýšením. Necháš důkladně proschnout a případně přidáš. Výsledek přebroušíš smirkem pod vodu zrnitostí 2000 velmi opatrně do roviny ( smirek na hranolu ). Následně se díl přeleští. Pokud nemáš leštičku tak prostě rukou. Pro podobné věci poslouží i Tempo. Citovat
banan1987 Odesláno 23. srpen 2012 Autor Odesláno 23. srpen 2012 dakujem pekne... ano je to to auto co mam v popise.. farbu mam este zvysnu co ma zrazil jelen aj som si myslel ze by som to tak skusil.. tiez mam ten problem ze ludia zavidia aj ked neviem preco? vsetko co som dosiahol som si odmakal sam .. takze zajtra to skusim vaplnit a potom budem brusit.. mam aj lesticku aj rozne tvrdosti kotucov + kvalitne pasty.. len som podobnu vec este nerobil tak dufam ze to vijde a ak nie pojde to lakirnikovi.. koblih69 : co myslis nechat tu farbu vyzriet aj 24 hodin pred brusenim? alebo to urobit ked uz bude tvrda na dotyk? Citovat
hipisko Odesláno 24. srpen 2012 Odesláno 24. srpen 2012 v tescu predavaju nejaku zazracnu mikrotuzku za 10eur, mozes vyskusat.. podla videa co k tomu premietaju by to malo fungovat aj na hlboko poskrabane laky Citovat
banan1987 Odesláno 24. srpen 2012 Autor Odesláno 24. srpen 2012 ta z tesca je nanic.. to som mal na tie prve skrabance.. najprv bolo vyplnene miesto ciste biele a casom ztmavlo a bolo to strasne vidno Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.