Feelly Odesláno 22. srpen 2012 Autor Odesláno 22. srpen 2012 No pravě proto jsem vás zasobil fotkama .. Tohle je pro mě trošku moc no tak jako koupit funglovky bych mohl, ale da se říct že to vijde na stejno když koupim další jednu 2Gb protože těma funglovkama nic nevylepšim nebo se pletu ? Nějaky zkusím najít¨. Win neřeším hlavně, že jedou a když tak koukam že jste tu šikovny pak na vás mam kdyžtak další dotaz ale to až se dořeší tohle.. [upravil dne 22/8/12 13:59 od Feelly] Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 22. srpen 2012 Odesláno 22. srpen 2012 Tak já to nevěděl . Já mám E6600 a z 2,4 jede v poho na 3.0. Ale při hraní se už začíná točit větrák, že je slyšet Ramky se musíš rozhodnout sám. Buď koupit \"stejný\", jaký tam máš a nebo se starých zbavit a koupit funglovky. Základ je vědět, kolik a jaký snese deska Dej ho na 3200 a mužeš ho přejmenovat na E6700:D To bude vono, stejně jako ta grafika co tam má, to je taky GT 220 přejmenovaná na Geforce 315 Citovat
Feelly Odesláno 22. srpen 2012 Autor Odesláno 22. srpen 2012 http://www.alza.cz/kingston-2gb-ddr3-1333mhz-cl9-hyperx-d149198.htm To bude možná ona.. 1333Mhz DDR3 a 2Gb Jinak mam ještě jedno pc juknu se jaké tam jsou ramky a dam vam vědět. (třeba prohodit nebo tak ale toje 7 let stary a 4 roky po tuningu cca ) Tim chceš říct, že grafika je starej šmejd ? To jsou ale svině v tom Electro Worldu :/ [upravil dne 22/8/12 14:06 od Feelly] Citovat
MJSytic Odesláno 22. srpen 2012 Odesláno 22. srpen 2012 Radku: 3,2 jsem zkoušel, ale nějak se to nelíbilo desce A hlavně když to běželo na 2,4 tak jsem slyšel jen větrák od zdroje i při hraní. Po tom přetaktování a výměně GPU za sice starou, ale povedenou HD4870 s turbínkou je lepší hrát se sluchátky na hlavě [upravil dne 22.8.12 14:07 od MJSytic] Citovat
Feelly Odesláno 22. srpen 2012 Autor Odesláno 22. srpen 2012 Mj mam jen dotaz ta 406 co maš v avataru z jaké je hry? Citovat
MJSytic Odesláno 22. srpen 2012 Odesláno 22. srpen 2012 NFS MW [upravil dne 22.8.12 14:13 od MJSytic] Citovat
Feelly Odesláno 22. srpen 2012 Autor Odesláno 22. srpen 2012 Díky je luxusní.. A vypadá docela dost propracovaně, že bych stahnul.. Jde to online asi ne co..? Citovat
Feelly Odesláno 22. srpen 2012 Autor Odesláno 22. srpen 2012 Předpokladam že se nudíte.. Takže.. Mam problem ještě s mím HTC Desire HD.. Kdy jsem se sním koupal a utopil ho jenže.. Funguje normalně ale přes fungovat fotoaparát jen se zobrazí že se načíta ale spadne. nic nenapiše. A tak se ptám je to sowt chyba které jsem si nevšim protože dovnitř se dostalo minimum vody a na čočce nebyla znát. byl okamžitě vyfenován.. Co s tim?.. Jinak ano vím že se nemám s mobilem koupat jenže.. Holky nepočkaj! Citovat
Feelly Odesláno 22. srpen 2012 Autor Odesláno 22. srpen 2012 http://www.alza.cz/zeppelin-4gb-kit-ddr3-1333mhz-d148254.htm No.. Nebo jednoduše .. Který ted tam jsou ty Kingstony.. http://www.alza.cz/pameti/ddr3/4gb-kit-2x2gb/18849829.htm#f&pg=1&po=1&par526=0--0&sc=1234 [upravil dne 22/8/12 16:28 od Feelly] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.