Guest Neutronek Odesláno 8. srpen 2012 Odesláno 8. srpen 2012 Tak jsem si peugeota moc dlouho neužil. Dnes ráno sednu, chci nastartovat a nic. Neporadí někdo čím to, případně co zkontrolovat? Na palubce svítí jen ikonka baterie a diagnostiky motoru (dle manuálu to zhasne až po nastartování). Zařazeno mám na N, držím brzdu, otáčím klíčke až na startovací pozici, udělá to jen takovej vrzavej zvuk jako když se samo přeřazuje, ale mnohem kratší a toje vše. Nemůže být špatná baterka? Citovat
Cinicman Odesláno 8. srpen 2012 Odesláno 8. srpen 2012 Skúšal si môj návod na reset prevodovky?! http://www.peugeot-club.com/topic/77267-zresetovanie-elektroniky-prevodovky-2-tronic-navod/ Ak to nepomôže tak diagnostika... ťažko radiť od PC... Citovat
Guest Neutronek Odesláno 8. srpen 2012 Odesláno 8. srpen 2012 Nezkoušel, nejsem si jist jestli to má co dočinění s převodovkou. Ale stejně je pozdě, už je to v servisu, tak uvidíme. Citovat
Cinicman Odesláno 8. srpen 2012 Odesláno 8. srpen 2012 Tak snáď to bude len nejaká prkotina... Daj potom report ako si dopadol... Citovat
P607Olda Odesláno 9. srpen 2012 Odesláno 9. srpen 2012 Taky mě to zajímá. Myslím, že bude někde vadný koncový spínač, něco někam nedoskočilo. Jediné co se dá řidičem ovlivnit, je spínač neutrálu na řadící páce - takže prohrkat řadící pákou (tohle nám blblo na 306 automat). Citovat
Guest Neutronek Odesláno 9. srpen 2012 Odesláno 9. srpen 2012 Jo určitě dám vědět. S pákou jsem hrkal, na 1 a N a startér ani netočil. Citovat
Guest Neutronek Odesláno 10. srpen 2012 Odesláno 10. srpen 2012 Tak auto je už doma, bylo to startérem. Akorát se jim při odtahování, podařilo ulomit krytku otvoru pro tažné oko. Nevíte jestli se dá běžně koupit, nebo pasuje z jiného modelu? Na netu jsem nepochodil Citovat
P607Olda Odesláno 11. srpen 2012 Odesláno 11. srpen 2012 Krytka - nešlo by to opravit? Zezadu přilepit nějaké uchycení, anebo ji prostě přilepit na místo a v případě potřeby utrhnout? Obvolaj vrakáče, anebo ji objednej novou v Peugeotu. Naštěstí nemusíš řešit barvu. Citovat
koblih69 Odesláno 11. srpen 2012 Odesláno 11. srpen 2012 Tak auto je už doma, bylo to startérem. Akorát se jim při odtahování, podařilo ulomit krytku otvoru pro tažné oko. Nevíte jestli se dá běžně koupit, nebo pasuje z jiného modelu? Na netu jsem nepochodil To je přední, že? Prodává se samostatně v Pežo kód: 7414 HG Citovat
P607Olda Odesláno 11. srpen 2012 Odesláno 11. srpen 2012 jj, cenu tipuji tak do 500. Ale zkus přidělat ten starý, pokud není vzhledově poškozený. Citovat
Cinicman Odesláno 13. srpen 2012 Odesláno 13. srpen 2012 No ja som sa napr. pýtal prezmenu na zadnú, pretože je utrhnutý držiačik a tá stojí v Peugeote bratru cez 15,-€... bez laku... Takže sekunďák a ide sa... Citovat
Guest Neutronek Odesláno 14. srpen 2012 Odesláno 14. srpen 2012 Dík kluci, sekunďákem jsem to polepil, ale při nandávání, kdy je největší tlak na ten přetrhlý spoj, se to znovu odlomilo, tka na to prdím a budu muset koupit origoš Jinak na začátek září jsem objednanej na LPG Citovat
JAKO Odesláno 28. listopad 2013 Odesláno 28. listopad 2013 Zasa zdravím, poradí mi niekto najlepšiu batériu do Peugeota 1007 ? A kde nájdem v papieroch od auta vhodný typ a rozmery batérie? V tieto studené rána mi vždy zavzdychá a mám obavy, že raz ráno nepretočí. Vopred díky. JAKO Citovat
P607Olda Odesláno 28. listopad 2013 Odesláno 28. listopad 2013 Servicebox uvádí pro moje auto (1,4 benzín) Startovací akumulátor 12 V ozn. L2-400-640A-60AH Nepíšeš, jaký máš motor, ani ročník, musím ťa vyhrešiť.:D Protože diesel všeobecně vyžaduje větší akumulátor, než benzín. Všeobecně je dobré koupit akumulátor největší, jaký tam vejde. S nabíjením, zda to \"utáhne\", si nedělej starosti, utáhne to. Značkový je lepší, ale dražší (např. Banner). Na druhé straně, je otázka, zda to auto budeš mít ještě za 5 let, kdy tento akumulátor odejde. Varuji před levnými, např. Perion mě zklamal. Nekupuj na pumpě, tam jsou drahé. Je to široká otázka, doporučuji, abys ho nechal vyměnit ve tvém osvědčeném servise. Jednak mají rabaty na nákupní ceny a jednak, kdyby se po výměně něco \"zaseklo\", tak je to jejich problém. A ze svého regálu ti vyberou ten nejvhodnější (velikost), nemusíš se trápit s metrem. Po výměně prý se má nějak počkat se zapnutým klíčkem před startováním, asi minutu, až si motor \"načte\" čidla. Ale toto nevím přesně. [upravil dne 28.11.2013 09:53 od P607Olda] [upravil dne 28.11.2013 09:54 od P607Olda] [upravil dne 28.11.2013 09:55 od P607Olda] Citovat
JAKO Odesláno 28. listopad 2013 Odesláno 28. listopad 2013 Presne ako si napísal: 1,4 benzín vyrobené 2005. A plánujem ho mať čo najdlhšie, lebo taký šperk už nevyrábajú. Dík za vyčerpávajúcu odpoveď. Idem hľadať najlepšiu cenu. J. Citovat
P607Olda Odesláno 28. listopad 2013 Odesláno 28. listopad 2013 No, jak myslíš. Já bych hledal \"co nejmenší problémy\", protože ušetřených deset eur tě nespasí. Ale to už jsem psal výše. Šperk to je, to máš pravdu. Jak bys měla další problémy, ozvi se. [upravil dne 28.11.2013 13:30 od P607Olda] Citovat
JAKO Odesláno 28. listopad 2013 Odesláno 28. listopad 2013 Veď si mi doporučil batériu, ktorá by mi mala robiť najmenšie starosti Neboj, ja myslím, 10,- € nehrá rolu. Veď nebyť peugeot clubu, tak ma servis pripraví o tisíc EUR, keď mi skapala 2tronic prevodovka. Vďaka pomoci clubu ma to stálo 100,- (viď prevodovka - to som tiež ja) J. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.