Holly Odesláno 31. květen 2005 Odesláno 31. květen 2005 Zdravím všechny, porad?e mi prosím někdo, čím čistíte alu disky od nejúpornější špíny? Už jsem je vzal jarem pod vodou, ale zbyly tam takový černý fleky, který jdou jenom škrábat dolů a to ještě blbě. Trošku to jde dolů ředidlem do nitrocelulózových barev, ale u toho se zase nedá dejchat. Nemáte někdo nějaký lepší řešení? Tím nemyslím opískování. Dík. Citovat
sipka Odesláno 31. květen 2005 Odesláno 31. květen 2005 Já si kupuju nějakej čistič brzd v Elitu od CRC. Tím to jde docela dobře. Stačí nastříkat a pak opláchnout normálně vodou. Citovat
Fusion Odesláno 31. květen 2005 Odesláno 31. květen 2005 Cilit Bang se osvedčil dobře. Ten ve spreji sem nezkoušel, prej je taky dobrej, ale tím práškovým sem dělal koncovku výfuku a krásně to vyčistilo bez kartáčování. Takže na nánosy zbytků brzd. destiček bude taky dobře fungovat. Citovat
Kvasky Odesláno 31. květen 2005 Odesláno 31. květen 2005 A kolik to asi stojí??? Není to nejak přehnaně drahý? Citovat
Fusion Odesláno 31. květen 2005 Odesláno 31. květen 2005 Mě se zdá že ten prášek byl kolem 100Kč a ten vydrží hodně dlouho. Citovat
Crack Odesláno 31. květen 2005 Odesláno 31. květen 2005 Já sem ty kola vyčistil nečím spešl na kola,ale ujedu 100km a ty přední kola sou od destiček zase do černa Citovat
Honza Odesláno 1. červen 2005 Odesláno 1. červen 2005 Ja sem na takovýhle čištění používal takovej modrej sapon na podlahy do dílen. Je to takovej modrej prášek a vyrábí ho Velvana. Rozmíchá se to s teplou vodou a vzhledem k tomu že je to určeno na dílenské podlahy, tak to umeje snad všechno. Jmenuje se to Servošampon. Ale taď co mám leštěný kola tak to tim nemeju. Citovat
Bohouš Odesláno 1. červen 2005 Odesláno 1. červen 2005 Já koupil nějakej sarjat od Spolany kterej na to nastříkám a pak opláchnu vapkou a celkem to jde. Pak je ještě vezmu harem do sucha a celkem OK, ale nový kola už to nikdy nebudou :D Citovat
Capy Odesláno 1. červen 2005 Odesláno 1. červen 2005 já bych to skusil drátěnym kartáčem nebo flexou:D:D:D aspon ti je neukradnou:D:D Citovat
voštík Odesláno 1. červen 2005 Odesláno 1. červen 2005 Perfektni je na hlinikace Hydroxid draselny, ten sezere veskerou spinu.... nekdy i kolo Ja nekde nafasoval nejakou vecicku od .... no a ted jsem to zapomnel.... nejakoej nemetzkej sracz to byl.... drahy asi dost, ale ucinny jeste vic.... Uz jsem si vzpomnel: je to Sonax - fakt to funguje, ale platit bych to nechtel. [Editován dne 13/6/2005 voštík] Citovat
dandandys Odesláno 8. červen 2005 Odesláno 8. červen 2005 Zdarec. Já je čistil obyčejnou solvinou,kterou jsem nafasoval v práci. K tomu jsem používal kartáček na zuby,protože jem na elektronech měl šroubky ( imitace děleného disku ). Pouštělo moc dobře: Citovat
Ales Odesláno 13. červen 2005 Odesláno 13. červen 2005 Umeju celý auto, navoskuju celý auto...leštěnkou, voskem vemu i elektrony:o Stojí to občas za to! Citovat
Proky Odesláno 14. červen 2005 Odesláno 14. červen 2005 Já je čistim \"čistič disků\" od SOUDAL stál mě 80kč a úplně bezvadně to všechno pustilo i ta žlutá skvrna ze zimy od soli. Je to ve spreji a stačí to opláchnout vodou a je hotovo. Citovat
rimmer Odesláno 20. červen 2005 Odesláno 20. červen 2005 A tim sprejem a jen oplachnout vodou ale asi bordel z desticek tezko pujde nebo jo ??? Citovat
Holly Odesláno 20. červen 2005 Autor Odesláno 20. červen 2005 Jednou jsem koupil od SOUDALa čistič motorů a ani jsem si s tím neškrt. Takže už na výrobky (motoristické) od nich koukám skrz prsty. Ale kdyby to fungovalo na prach z destiček, tak by si u mě šplhli. Citovat
Proky Odesláno 20. červen 2005 Odesláno 20. červen 2005 No tím sprejem jsem vydrhul i prach z destiček i takový žlutý skvrny od soli Citovat
Kralda Odesláno 21. červen 2005 Odesláno 21. červen 2005 Zkus WD 40, není to špatný. Jdou s tím i flíčky od asfaltu na karosérii. Citovat
merkurek Odesláno 23. červen 2005 Odesláno 23. červen 2005 Ja kupuju taky nějakej ten čistič v rozprašovači u nás na benzíně je máme a docela to čistí i pěkně brzdič .. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.