Fredino Odesláno 21. červenec 2012 Odesláno 21. červenec 2012 caute nejde mi nastartovat po zapnuti klucka a naslednom pokuse o start to iba cvaka,chybu nepise zadnu...prosim o radu lebo mi zacnu rast sediny miesto vlasov vdaka Citovat
Fredino Odesláno 21. červenec 2012 Autor Odesláno 21. červenec 2012 idem pre druhu baterku,lebo nemam nabijacku potom dam vediet....zatial vdaka Citovat
Fredino Odesláno 21. červenec 2012 Autor Odesláno 21. červenec 2012 baterka na nabijacke,skusal som od frajerky 60ah ale ani tuk ale zase ona ju ma tiez vybitu lebo ledvaj to pretoci :DD viete mi napisat kolko ah by som mal kupic? vdaka Citovat
Mirys Odesláno 21. červenec 2012 Odesláno 21. červenec 2012 To asi bude baterie. Mám v autě a jsem spokojen http://www.nakupka.cz/vyrobek/autobaterie-varta-silver-dynamic-12v-77ah-p-s-p-780a/?utm_source=SeznamZbozi&utm_medium=produktyPPC&utm_campaign=AU-01492 Citovat
Martin407 Odesláno 21. červenec 2012 Odesláno 21. červenec 2012 Koupil jsem Bosch S5 74 Ah a točí s tím bez problémů Citovat
Fredino Odesláno 21. červenec 2012 Autor Odesláno 21. červenec 2012 takze pojdem po 74ah zajtra skocim dakde kupit snad v Trnave nieco najdem aj ked je nedela Citovat
Fredino Odesláno 22. červenec 2012 Autor Odesláno 22. červenec 2012 takze bateria nabita a nestartuje aj tak iba to cvaka....myslim si ze bateriou to neni Citovat
marko306 Odesláno 22. červenec 2012 Odesláno 22. červenec 2012 Štartér? Edit, druhý [upravil dne 22/7/12 10:54 od marko306] Citovat
Fredino Odesláno 22. červenec 2012 Autor Odesláno 22. červenec 2012 jak zistim ze to je starter? Citovat
marko306 Odesláno 22. červenec 2012 Odesláno 22. červenec 2012 Vybrať von a skúsiť ho napriamo. Citovat
Fredino Odesláno 22. červenec 2012 Autor Odesláno 22. červenec 2012 tak ja amater to urcite zvladnem PS: moze byt ze je baterka uz uplne v haji? skusim este z kamosovej octavie myslim ze tam je 70ah nova [Edited on 22/7/12 11:26 by Fredino] Citovat
miroja Odesláno 22. červenec 2012 Odesláno 22. červenec 2012 Okrem startera a baterky by to mohol byt aj zoxidovany spoj bud kladneho polu, alebo kostry. Chcelo by to merat napatie priamo na startri pred a aj pri startovani. V nudzi by postacila aj ziarovka. Ale tu sa treba trosku kamaratit s elektrikou a mat trochu aj prakticke skusenosti... Citovat
Fredino Odesláno 22. červenec 2012 Autor Odesláno 22. červenec 2012 takze druha baterka vyskusana a ani tuk....miroja ved to ze ja elektrikar nejsom a ani neviem kde sa starter nachadza Citovat
straki007 Odesláno 22. červenec 2012 Odesláno 22. červenec 2012 Udelej jednu vec. Zmackni spojku a zapni klic do startovaci polohy. Klic porad drz ve startovaci poloze a rychleji kvrdlej radici pakou z 3 do 4 prev.stupne. At proste vznika na motoru nejaky otres. Pokud nepomuze tak zkusime jeste jednu \"prasecinu\":D:D Citovat
straki007 Odesláno 22. červenec 2012 Odesláno 22. červenec 2012 Tak si vem jeste jednoho cloveka jeden at drzi starter a druhy at nejakou tyci zlehka klepe po civce na starteu. Citovat
straki007 Odesláno 22. červenec 2012 Odesláno 22. červenec 2012 Hod mi predtim ale cislo vin do SZ EDIT: A jeste zkontroluj pojistku F8 v pojiskove skrince u baterie. [upravil dne 22/7/12 13:13 od straki007] Citovat
Fredino Odesláno 22. červenec 2012 Autor Odesláno 22. červenec 2012 je to tady F8 k.o straki vdaka ti moc Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.