negrbob Odesláno 12. červenec 2012 Odesláno 12. červenec 2012 eee ve 407me ve 307me rt3 nemam. Citovat
xpetrix Odesláno 13. červenec 2012 Odesláno 13. červenec 2012 Ved preto sa pytam,vychadzal som z podpisu a nesedelo mi to Citovat
Balachar Odesláno 7. únor 2013 Odesláno 7. únor 2013 ahojte, neviete nahodou aky je rozdiel medzi verziou 6.62 a 6.63? mam tu 6.62 Citovat
Balachar Odesláno 8. duben 2013 Odesláno 8. duben 2013 Ahojte, mam RT3 fm 6.62. Ako ju upgradnem na 6.63? Ďakujem Citovat
Balachar Odesláno 9. duben 2013 Odesláno 9. duben 2013 Mam cd s češtinou od barta.lbc ale v navode sa piše ze musim mat fm 6.63 a až tak ju tam mozem nahrat. ciže podľa teba, tam mam dat to cd s fm 6.62 a ono mi to hodi české menu a ešte aj 6.63? robil si to tak? Citovat
Agrafik Odesláno 9. duben 2013 Odesláno 9. duben 2013 Měl jsem 6.62, nahrál češtinu a mám 6.63. Už to je někde ve vlákně o češtině. Citovat
tonottt Odesláno 9. duben 2014 Odesláno 9. duben 2014 Poprosil by som radu aj ja mam verziu 6.51 a chcel by som tam nové mapy pokúsil som sa o kontakt na petratn1 najprv sa sice ozval no potom už viac na moje odkazy nereagoval ... neriešim ale škoda ! Mám možnosť dostať sa ku origo cd na upgrade v katalogu má označenie.. ref. cislo 6574V5..ale potrebujem vedieť či mi to zmení verziu na 6.63 alebo to slúži na niečo iné. Teda ak ho tam dám či mi potom pojdu najnovšie mapy. Mám v pláne tam potom dať aj slovenčinu prípadne češtinu ak sa ku nej dopracujem ak niekto viete poradiť napíšte rád sa dam inšpirovať. Prípadne by som docestoval som z LC .Určite sa dohodneme Citovat
Karsen Odesláno 20. prosinec 2018 Odesláno 20. prosinec 2018 Zdravím rád bych se připojil mám 307 rv2006 a zřejmě bych potřeboval taky novej sowt nevěděl by tady někdo o nějakém ke stažení zdarma díky za info Citovat
Karsen Odesláno 21. prosinec 2018 Odesláno 21. prosinec 2018 Jo to kdybych věděl povím nevím ani kde bych to měl hledat či jak Citovat
Návštěvník Odesláno 21. prosinec 2018 Odesláno 21. prosinec 2018 V tomhle případě bych asi zvážil zda nebude lepší někomu za to zaplatit. Taky by jsi mohl to rádio zničit na dobro. Citovat
Karsen Odesláno 21. prosinec 2018 Odesláno 21. prosinec 2018 No popravdě nejradši bych ho úplně vyměnil ale jelikož nevím zda to půjde propojit pak s palubnim počítačem tak se zatím přikláním ktomuhle řešení Citovat
Karsen Odesláno 21. prosinec 2018 Odesláno 21. prosinec 2018 tak sem si zjistil verzi systemu mam uz tam 663 nahranou 06.11.06 ale nechapu proc mi nejdou zpustit mapy a ani videa prez synche co mam ve schrance u spolujezdce Citovat
Návštěvník Odesláno 21. prosinec 2018 Odesláno 21. prosinec 2018 (upraveno) Třeba proto že mapy musejí být na CD? A režim videa musíš aktivovat v menu rádia, pokud to máš originál, tak to hraje pouze při stojícím vozidle. Stáhni si návod. https://carmanuals2.com/d/68660 Upraveno 21. prosinec 2018 uživatelem Návštěvník Citovat
Karsen Odesláno 21. prosinec 2018 Odesláno 21. prosinec 2018 rozumim ze musi byt na cd vim ale vypalil sem jich uz nekolik a ani kedno neslo co se tyce videa to sem netusil ze musi stat de kuji za odpoved a za navod Citovat
Návštěvník Odesláno 21. prosinec 2018 Odesláno 21. prosinec 2018 Musíš to pálit jako ISO, ne jako data a na co nejnižší rychlost. Pálím to v Ashampoo Burning Studio. Citovat
Karsen Odesláno 21. prosinec 2018 Odesláno 21. prosinec 2018 Jasný chápu ještě prosímte dá se nějak udělat či připojit USB najdu fotku kde je přesný to rádio co tam mám a dám ho sem Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.