KingSpade Odesláno 12. červenec 2012 Odesláno 12. červenec 2012 přestoupil jsem z ICQ na QIPa a to z jednoho důvodu, a to že ICQ strašně žralo paměť...měl jsem Infium ale začalo po updatu padat a poté už ani nefungoval icq protokol, takže jsem přešel na QIP 2012 a spokojenost, funguje jak qip protokol tak i icq protokol s možností mít puštěný oba zárověň [Edited on 12/7/12 22:26 by KingSpade] Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 12. červenec 2012 Autor Odesláno 12. červenec 2012 Qip 2012 jde spustit v isolated modu, tj že nemusiš použivat qip učet, nicmeně problemy jsem s nim měl taky, ted jedu už nějakou dobu na Trilianu a myslim že jsem spokojenej. Zatim bezproblemu A Triliana jsem usidlil i v mobilu:D [upravil dne 12/7/12 22:53 od Radek Hurvajz] Citovat
MrChodny Odesláno 13. červenec 2012 Odesláno 13. červenec 2012 Já jedu Trillian Pro - 12$ za rok (je moznost si za 43$ koupit doživotní licenci). Má to tu výhodu (i když pro paranoiky asi nevýhodu), že to chat ukládá na jejich serverech, takže máš na všech PC i mobilu stejnou historii. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.