Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

nevadi ked uz to mam na stole tak to skusim este zajtra stiahnut . no a ked nie tak to nahohodim maspät na auto vymenim kladky a uvidim. potom uz by to bolo iba servocerpadlo. to sa mi ale nezda,lebo ked by bolo pridrete snad by to bolo citit aj pri potoceni rukou,nie?

Odesláno

mě ten zvuk dělala řemenice na klice a dost dlouho jsem na to nemohl přijít,bez řemenu byl klid.Taky se zdála bez vůle tak jsem to nechal jak se říká uzrát,po cca 10tis už to bylo jasný a dal jsem novou a do roka znovu odešla. Koupil jsem pak pevnou a byl klid.

Odesláno

zajtra to skusim a ked tak to aj nahram a skusim to sem nekde vlozit. hlavna remenica to nebude a remen to neni tiez,,ten piska uplne inat.. toto piskanie je sprevadzane dost hlasitim praskanim.

naschle zitra a dik za rady:papa

Odesláno
hlavně si všimni jak po tom puknutí maličko klesnou otáčky, klima potvora bere kolem 5,6 koníků z výkonu. I když u 120kW motoru bych to asi neřešil :D

Víš co, tí otáčky fakt len minimálne, vím, že pri běžící klímě sa spotrebuje nejaká energia na pohon okruhu, ale jak si napísal, na tem motori to ani nepoznáš, ale za to sem tam jezdím na kamošovém Forde Fusion 1.4TDCi, strašný leňoch, auto ťažké, tam občas do kopca klímu vypínáme :D

Odesláno

tak ja uz neviem, vyzera to tak ,ze cely problem je v preve repasovanom alternatore. vymenil mi v nom sice cely rotor za novy ale volnobezku tam nechal staru. a este ktomu nejaku brazilsku ZEN:bacha

Odesláno

To že je problém ve volnoběžce je asi 100x pravděpodobnější, než roblém s ložiskem řemenice klimakompresoru... ale že to v klimakomprsoru nebude jsem ti psal před vyndáním...

Odesláno

ja viem ,ze si mi o tom pisal .. aspon viem ako stahuje spojka a remenica.. teraz som mal telefonat s borcom co robil ten altik.. stoji si za tym, ze v poriadku. rano ho zase vymontujem a zavezem mu ho. ked sa zisti je to naozaj ta volnobezka asi mu ho otrepem o hlavu :D

Odesláno

este jedna otazka.. na kluke mam dvojhmotovu remenicu ci jak sa tomu nadava:-).. proste taka stou gumou. Keby sa to od tej gumi odlepilo asi by to aj bolo vidiet,ze? Aj ciarky som si na nej narobyl aby som videl ci sa posunu alebo nie. skusam proste vsetko:D

Odesláno

to si mal vediet ako sa dnes ten borec branil a stale si tvrdil ze altik je ok.. ta holnobezka sa kusla az ked bola treti raz na stolici.. bli sme tam traja a ani jeden znas to nechapal:D

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...