comm Odesláno 14. červen 2012 Odesláno 14. červen 2012 Ahojte vsetci! Potreboval by som od vas jednu drobnu vec. Mam druhe dialkove a potreboval by som to sparovat s mojim autom. Ja viem ze sa to tu uz preberalo aj som nieco nasiel ale nejak mi to nejde. Tak keby som vas vsetkych mohol poprosit ci by ste nejak neporadily. Dakujem Citovat
wojtěch Odesláno 14. červen 2012 Odesláno 14. červen 2012 akorát jsme to tu probírali.. snad to bude stejne i na starší 406. Citovat
Ferry Odesláno 14. červen 2012 Odesláno 14. červen 2012 druhe radiove DO k autu u stareho modelu sparovat nelze, u noveho modelu lze objednat podle VIN novy vysilac a pak sparovat, ale jiz pouzite starsi z jineho auta taky nelze stary model ma fixne naparovan set prijimac a vysilac a ten postup parovani se tam vubec neprovadi, pokud vysilac prestane pracovat, je nutne sehnat novy par vysilac - prijimac z jineho auta a zamenit soucasne oboji [upravil dne 14/6/12 20:46 od Ferry] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.