antik Odesláno 16. červen 2012 Autor Odesláno 16. červen 2012 Mě s teda podařilo ten zátěžák vždycky rozhýbat ovšem nebylo to nikdy tak staré auto. Pořád musim přemýšlet nad tim jak jsi to rozhýbal, já tam mám přístup jak k penězum, nehledě na to, že netušim co s tim.Pružina a táhlo tam mam kompletní, trochu se to hýbe k pružině, ale táhlo se nehýbe na druhou stranu. Neřikej mi že to před barákem nedokážu poladit? Citovat
koblih69 Odesláno 16. červen 2012 Odesláno 16. červen 2012 Záleží jak na kterým autě, 405 jsem nikdy neviděl... prostříkal jsem to něčím co uvolňuje rez a rozhýbal. Někde pajsrem, někde zvedákem... jak byl kde přístup. [upravil dne 16/6/12 22:54 od koblih69] Citovat
antik Odesláno 16. červen 2012 Autor Odesláno 16. červen 2012 hmm, tak to mohu jen závidět... možná kdyby se mi to povedlo polejt brzdovkou.... Citovat
koblih69 Odesláno 16. červen 2012 Odesláno 16. červen 2012 nemusíš polejvat, ale dát do rozpračovače a nastříkat... Citovat
antik Odesláno 16. červen 2012 Autor Odesláno 16. červen 2012 chudák rozprašovač., ale neni to jedno jeslti to poleju nebo rozprášim ? I když na rozprášení tam fakt místo neni, ale na hadičku která by cákla brzdovku na .. kam vlastně? má to mít nějaký specifický místo nebo to bude lepší polejt celý ? Citovat
Benžík Odesláno 17. červen 2012 Odesláno 17. červen 2012 Polej to tam, kde je packa, ktera by se mela hybat. Mel jsem ten samej problem u 405, nakonec jsem to s tim prodal. V servisu mi radili namotovat prastka ze sedana, ze maji omezovace v sobe. Citovat
antik Odesláno 17. červen 2012 Autor Odesláno 17. červen 2012 ahaaa, tak proto sedan nemá tenhle forichtung. ALe sedan má trochu jiný pakny než já. prasátka asi taky. myšleno že jsou tvarově jiný a tudíž asi by nešly mezi mý pakny. nebo se pletu ? [upravil dne 17/6/12 11:23 od antik] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.