Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno
Mě s teda podařilo ten zátěžák vždycky rozhýbat ovšem nebylo to nikdy tak staré auto.

Pořád musim přemýšlet nad tim jak jsi to rozhýbal, já tam mám přístup jak k penězum, nehledě na to, že netušim co s tim.Pružina a táhlo tam mam kompletní, trochu se to hýbe k pružině, ale táhlo se nehýbe na druhou stranu. Neřikej mi že to před barákem nedokážu poladit?

Odesláno

Záleží jak na kterým autě, 405 jsem nikdy neviděl... prostříkal jsem to něčím co uvolňuje rez a rozhýbal. Někde pajsrem, někde zvedákem... jak byl kde přístup.

[upravil dne 16/6/12 22:54 od koblih69]

Odesláno

chudák rozprašovač., ale neni to jedno jeslti to poleju nebo rozprášim ?

I když na rozprášení tam fakt místo neni, ale na hadičku která by cákla brzdovku na .. kam vlastně?

má to mít nějaký specifický místo nebo to bude lepší polejt celý ?

Odesláno

Polej to tam, kde je packa, ktera by se mela hybat.

Mel jsem ten samej problem u 405, nakonec jsem to s tim prodal. V servisu mi radili namotovat prastka ze sedana, ze maji omezovace v sobe.

Odesláno

ahaaa, tak proto sedan nemá tenhle forichtung.

ALe sedan má trochu jiný pakny než já. prasátka asi taky.

myšleno že jsou tvarově jiný a tudíž asi by nešly mezi mý pakny.

nebo se pletu ?

[upravil dne 17/6/12 11:23 od antik]

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...