Jump to content

Přestoalo fungovat bluetooth


Guest asperus
 Share

Recommended Posts

Guest asperus

V mém autě (viz můj podpis) jsem měl ke spokojenosti spárován mobil přes bluetooth pro hlasitý handsfree. (Klasika-při zvonění, nebo aktivaci mobilu se ztlumí rádio a mobil funguje přes aparaturu vozu hlasitě.)

Koupil jsem nový mobil a starý jsem z nabídky spárování ve voze v menu vymazal (Delete). Pak se mi ani zaboha nepodařilo nový telefon spárovat s bluetooth ve voze. Telefon ho najde, ale nepřipojí. Vůz bluetooth telefonu vůbec nenajde - nezobrazí.

Zkusil jsem tedy spárovat znova starý mobil, a nejde mi to taky a chová se to stejně. Před vydeletováním starého telefonu starý mobil fungoval normálně.

Asi se něco v tý úžasný elektronice něco zamklo nebo co?

Prosím o každou pomoc a radu - musel bych při telefonování zastavovat.

Díky

Link to comment
Share on other sites

Guest asperus

rckain - myslíš kde najdeš menu pro spárování telefonu ve voze? Na displeji Menu/GeneralInformation/HandsFreeOperation/SelectaBlueToothPhone/ (entruje se to stiskem kulatého knoflíku vpravo) a pak to hlásí No palred telephones.

Jak píšu v úvodu, tak to jde i naopak a v minuslosti jsem to udělal s mým i manželčiným mobilem (nokia a samsung). Prostě při zapnutém zapalování vozu dáš na mobilu v připojení BlueTooth vyhledání. Mělo by to najít taky na voze a vyzvat k zadání kódu pro spárování. Mně to dříve šlo, ale teď po vydeletování toho starého mobilu najde žádný mobil spárovat. Ani ten původní. Ani z vozu (viz foto), ani z mobilu. Nejsem v tom žádná lama, běžně tyto mobily spáruju s počítači a notebooky i mezi sebou. Takže nedělám snad nějakou školáckou chybu. Ale fakt si s tou mou P607 nnevím rady!

jofo - Telefony jsou značkové - originální, jak píšu, běžně je spáruju s jiným BT. Proč to nejde s P607 nevím.

Dík za každou radu, jsem z toho docela rozhozenej, vyhrabal jsem v šuplíku starej BT handfree do ucha, ale už mu je 10 leta a už umřel :D Co já budu dělat

os3g2kzogjfwrq7lud8s_thumb.jpg

n6gjlvdh0t4uxc6l82fp_thumb.jpg

06lrxpyzoe7fznadzyvq_thumb.jpg

a37g6wbexn5uf99253x8_thumb.jpg

[upravil dne 19/6/12 15:54 od asperus]

Link to comment
Share on other sites

Tak sem to chtel vyzkouset a nadsenej tim, ze mam v aute bt sem jeste ted vybeh ven. No a zjistil sem, ze ho tam nemam :myslim v tom menu mam jen 4 polozky... to o bt handsfree mi tam chyby tak to asi byla nejaka nadstandartni vybava... nebo neni mozny ze mi to zmizelo pri prekladu do cz? mam to v cestine

Link to comment
Share on other sites

  • 8 years later...

Zdravím. Je to tu už z dob dávno minulých, ale třeba někdo poradí. Stalo se mi teď po letech to samé, co je popisováno. Z ničeho nic přestalo fungovat v autě hands free. Jezdím s ním už  jen zřídka, ale i tak to chybí. Napárovaný telefon se nepřihlásil. Chtěl jsem jej odebrat z auta a napárovat znovu. Nejdřív nešel ani odebrat. S odstupem pár dnů a mnoha pokusů se to z čista jasna při stále shodném postupu podařilo. Teď už ale nejde napárovat zpět. Na displeji auta jen hláška, že není telefon s bluetooth v dosahu a na telefonu, že párování bylo zařízením odmítnuto. Řešil a vyřešil nakonec někdo? Díky za případnou radu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...