Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 1.8 81 kw po přepnutí na lpg skoro nejede


mh23

Recommended Posts

čaute,se 406 jsem jel naposled před měsícem do servisu (startér)

Jelikož mám k dispozici druhé auto,tak tam peugeot stál bez hnutí cca měsíc.Při odjezdu ze servisu byla jízda v pohodě dokud se nepřepnul na LPG.Auto se začalo dusit a cukat jako by v něm nebyl lpg natankovaný,ale pamatuju si že před odjezdem do servisu jsem dobíral plyn do plna.Ujel jsem takhle asi 300 metrů a raději jsem přepnul na benzín.nevíte na co mám v prvé řadě mrknout? díky za rady .

Peugeot 406 1.8 16V 81 kw

rok výroby 1997

systém lpg vialle - přímo typ nevím

nádrž 55l - platnost prodloužená

svíčky staré asi rok,krokový motorek čištěný na podzim

moc se v tom nevyznám- když tak nafotím co pujde.

[upravil dne 6/6/12 18:16 od mh23]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

potřebuji rychlou nenákladnou opravu,mám na auto kupce a musí se stát taková věc. Opravdu se auto po přepnutí začne třepat jako by došel plyn. Ještě před servisem jsem měnil svorky na autobaterii kvůli kontaktu,které se mi odlomily.Nemůže to s tím mít něco společného? Má lpg nějakou pojistku,která se mohla spálit??

Dík za každou pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm, kapalny vstrik vialle je problem, klidne se mohlo kousnout cerpadlo v nadrzi, mohl odejit nejaky vstrik, je to dost slozitej system, kterej v CR nikdo moc neservisuje a nahradni dily jsou na tyhle stare systemy temer nedostupne. Co vim, servisovala to firma Gera v H.Kralove, pak mozna FedorAuto Prostejov a novy systemy Vialle montuje Coubal v Pze. Tak jedine se poptat tam, nechci strasit, ale pochybuju, ze by to bylo jen nejakym filtrem :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...