Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

rucna brzda


igor306

Recommended Posts

Slaba ucinnost rucnej brzdy na 306 s kotucami vzadu je vo viacerych zdrojoch uvadzana ako bezna zavada tychto aut. Ja mam kotuce vzadu od vyroby a rucna mi funguje podobne, ked stojim na kopci ani pri maximalnom zatiahnuti neudrzi auto a vzdy musim aj zaradit rychlost... odtrhunt kolesa do smyku ruckou takisto nemozne, jedine na klzkom povrchu s poriadnym trhnutim...

Neviem ci je to naozaj bezny jav, bol by som rad, keby sa k tomu vyjadrili aj iny majitelia 306tiek s kotucami vzadu... ja som si na to zvykol, akurat kazde dva roky s tym maju na stk problem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje ručka taky nic moc ... a to byla po nových lanovocech nastavena tak, aby kola přibrzovala od prvního zubu. Aby mi to fakt brzdilo, musím zatáhnout na max. Na technické problém není, prý brzdí super. Ale zvykl jsem si, hold v prudkém kopci namastím svaly, zatáhnu na max a přidám kvalt ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mi nic moc nebrzdí,přitom je vše po go,ale když pořádě trhnu tak kola na trochu mokrém asfaltu do smyku dostanu.Jinak když zatáhnu ruční na místě a chci se rozjet,tak mám co dělat.V kopci je lepší s nastar. motorem pořádně sešlápnout nožní a pak pákou zabrzdit.Pak auto neujede ani s vozíkem a na něm 500kg bez kvaltu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...