Jump to content

P 309 1.1 rv.93


EXI.60
 Share

Recommended Posts

Zdar chci se zeptat.Mám P 309 5dveř 1.1 benzin rv.93.stk ještě 1,5roku.Auto je psané na mě.Je pojízdný trochu prolíná chladič a destičky jsou v háji v předu na brzdách.

Ted otázka Prodat a za jakou cenu?Zvrakovat ale z toho asi nic nekápne,nebo zkusit rozprodat na díly,ale kde seženu papír o ekol.likvidaci.Poradte

Link to comment
Share on other sites

Je eko poplatek zaplacen? Pokud ano, někdo by to mohl koupit. Pokud ne, bude to 5000 Kč a tím se s cenou dostaneš na nulu :myslim. Rozprodat na díly? Kdo si dneska z 20letýho auta něco vezme? Hlavně ti toho doma zbude ... papír o eko likvidaci by určitě něco stál, ale nemyslím si, že by se to vyplatilo mít doma hromadu plechů.

Já bych to viděl asi takto, pokud není zaplacen eko poplatek: Dojezd do konce technické (pokud to chladič a destičky vydrží), poté eko likvidace.

Link to comment
Share on other sites

EXI.60 : asi tě moc nepotěšim ale odvez sem do šrotu i novější a lepší auta než 309 :-/ protože to nikdo nechtěl skoro ani za odvoz. díly se nějaký prodaj,ale taky žádnej zázrak. pokud bys chtěl papír o eko-likvidaci můžem to probrat po SZ. Ale asi bude nejlepší řešení jak píše Milan , dojezdit a odvezt k likvidaci.

Link to comment
Share on other sites

Taky si myslím že díly jsou k ničemu.Zkusím známého ze šrotu jestli dá papír o likvidaci za čistou kastlu.Jde mi o to že když si to sám rozdělám do šrotu tak mi z toho kápne víc.Jinak to odvezou za daks a nic mět z toho nebudu.Za čistej šrot bude přece jen 2500-3000kč.Odpad jako plasty skla atd.to mám odvoz zadarmo

Link to comment
Share on other sites

Já za čistou kastli dostal 2800. Ale je to 3 dny po 9ti hodinách práce.... za 3000 ti na to seženu kupce... (3000 tobě a bez práce ) a ho pak ještě bude stát 5000 eko poplatek a přepis 800,- R.V 93 = eko poplatek 5000... Co ty na to?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...