Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Otváranie kufra z vnútra auta


janik6163

Recommended Posts

Janík ako to myslíš? Ak núdzovo tak je z vnútornej strany na zámku malí otvor ktorím sa dá kufor núdzovo otvoriť (tenkým skrutkovačom).

Ak to myslíš ako otváranie kufra z miesta vodiča tak tá možnosť tam nie je respektíve tlačítkom na kľúči ale aj to ak kľúč nie je v spínacej skrinke.

Ale už sa na tom pracuje, dnes som zháňal spínač čo by spĺňal moje očakávania a aj výzorovo by pasoval do interieru 407-mi.

Prikladám foto.

post-27076-14109624580846_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A člen HonzaZ mi pomohol kde by sa to dalo napojiť aby sa nemusel ťahať kábel až od spínača na kufri (z čísla 0).

Ak budem mať zajtra čas tak by som sa to pokúsil aj zrealizovať.

post-27076-14109624581293_thumb.jpg

[upravil dne 24/5/12 22:19 od Judes]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne som myslel tlačítko na otváranie z vnútra na palub.doske.Tiež som mal na mysli či sa to nedá cez dia naprogramovať niektoré tlačítko.Chodím cez vrátnice a stále musím vystúpiť a otvoriť kufor.Keby som ho otvoril z vnútra, tak zavrieť ho už vedia.

A ešte chcem,aby sa otvoril dokorán.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aby sa otváral celkom a nie len odistil to by museli byť asi silnejšie tie plynové vzpery alebo v tom odisťovaom mechanizme silnejšia pružinka čo by veko kufra dokázala viac vymrštiť. Ak by boli tie plynové vzpery silnejšie ťažšie by sa zase ten kufor zatváral :myslim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Občas sa mi stane že keď idem napr. pre deti do školy a prší chcú dať tašky do kufra a nejde ho otvoriť práve tou nulou a keď vysadnem z auta mne to ide stále otvoriť (už ma deti naťahujú že mám v sedačke spínač). Tak som sa rozhodol nainštalovať si tlačítko otvárania kufra z miesta vodiča aby som nemusel vystupovať v zlom počasí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Keď oni sú už aj tak vonku na daždi :D, ale nie to bol len príklad. Rýchlejšie je keď im ho odistím naložia školské tašky nasadnú a môžeme odfrčať a nemusí zdržiavať aj ostatných (autobusy, ostatné autá) pred školou majú málo miesta ;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nuž Judes, keď prídeš k autu a odomkneš ho dá sa otvoriť aj kufor....naložíš veci, sadneš do auta, naštartuješ a ideš...vtedy sa Ti kufor zablokuje, aby náhodou niekto na križovatke nepriskočil a neurobil Ti v ňom inventúru...keď otvoríš ktorékoľvek dvere, spínače v zámkoch dverí kufor opäť odblokujú...preto keď ideš deťom otvoriť kufor Ty, tak Tebe to funguje...keby si vyliezol z auta oknom, mal by si smolu aj Ty:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...