Jump to content

Otváranie kufra z vnútra auta


janik6163
 Share

Recommended Posts

Janík ako to myslíš? Ak núdzovo tak je z vnútornej strany na zámku malí otvor ktorím sa dá kufor núdzovo otvoriť (tenkým skrutkovačom).

Ak to myslíš ako otváranie kufra z miesta vodiča tak tá možnosť tam nie je respektíve tlačítkom na kľúči ale aj to ak kľúč nie je v spínacej skrinke.

Ale už sa na tom pracuje, dnes som zháňal spínač čo by spĺňal moje očakávania a aj výzorovo by pasoval do interieru 407-mi.

Prikladám foto.

post-27076-14109624580846_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

A člen HonzaZ mi pomohol kde by sa to dalo napojiť aby sa nemusel ťahať kábel až od spínača na kufri (z čísla 0).

Ak budem mať zajtra čas tak by som sa to pokúsil aj zrealizovať.

post-27076-14109624581293_thumb.jpg

[upravil dne 24/5/12 22:19 od Judes]

Link to comment
Share on other sites

Presne som myslel tlačítko na otváranie z vnútra na palub.doske.Tiež som mal na mysli či sa to nedá cez dia naprogramovať niektoré tlačítko.Chodím cez vrátnice a stále musím vystúpiť a otvoriť kufor.Keby som ho otvoril z vnútra, tak zavrieť ho už vedia.

A ešte chcem,aby sa otvoril dokorán.

Link to comment
Share on other sites

Aby sa otváral celkom a nie len odistil to by museli byť asi silnejšie tie plynové vzpery alebo v tom odisťovaom mechanizme silnejšia pružinka čo by veko kufra dokázala viac vymrštiť. Ak by boli tie plynové vzpery silnejšie ťažšie by sa zase ten kufor zatváral :myslim.

Link to comment
Share on other sites

já to naprosto chápu :aut už se mi stalo X-krát že jsem někde přijel někdo měl přiskočit do auta a nevěděl jak otevřít kufr... a několik lidí co otevíralo už kufr v sedanu mi mačkali NULU na kufru :bojim takže se nedivím že by někdo chtěl otevřít kuft zevnitř :papa

Link to comment
Share on other sites

Občas sa mi stane že keď idem napr. pre deti do školy a prší chcú dať tašky do kufra a nejde ho otvoriť práve tou nulou a keď vysadnem z auta mne to ide stále otvoriť (už ma deti naťahujú že mám v sedačke spínač). Tak som sa rozhodol nainštalovať si tlačítko otvárania kufra z miesta vodiča aby som nemusel vystupovať v zlom počasí.

Link to comment
Share on other sites

Keď oni sú už aj tak vonku na daždi :D, ale nie to bol len príklad. Rýchlejšie je keď im ho odistím naložia školské tašky nasadnú a môžeme odfrčať a nemusí zdržiavať aj ostatných (autobusy, ostatné autá) pred školou majú málo miesta ;).

Link to comment
Share on other sites

Nuž Judes, keď prídeš k autu a odomkneš ho dá sa otvoriť aj kufor....naložíš veci, sadneš do auta, naštartuješ a ideš...vtedy sa Ti kufor zablokuje, aby náhodou niekto na križovatke nepriskočil a neurobil Ti v ňom inventúru...keď otvoríš ktorékoľvek dvere, spínače v zámkoch dverí kufor opäť odblokujú...preto keď ideš deťom otvoriť kufor Ty, tak Tebe to funguje...keby si vyliezol z auta oknom, mal by si smolu aj Ty:papa

Link to comment
Share on other sites

Ano je, ale ja občas tým tlačítkom dvakrát precvaknem centrál, alebo len pootvorím dvere a zavriem....ešte som neskúšal, ale predpokladám, že cez dia sa dá funkcia odpojenia tlačítka \"0\" pohybom auta odblokovať

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...