Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

no taky si myslim a taky ty bastle co tam jsou neco vypovidaji ale uvidime co vypadne z bazarnika. musim rict ze to stilo me fakt dost sedlo a bylo hezke neponicene za 50000 jenze pak me reklo par lidi ze ty benzinaky docela zerou coz me zarazilo a nevzal jsem je.

Odesláno

607? Ty moc nevíš co chceš, viď?:D

Jednou koukáš po něčem menším za rozumnou cenu, pak zase se ti nezdá spotřeba u stila, která u 1.6 bude do sedmi litrů a teď 607, kterou když koupíš za tebou požadovaný peníz tak se v ní utopíš za servis a ta spotřeba bude srovnatelná se stilem ne-li vyšší:myslim

Odesláno

no nevim! spis se divam po cenove relaci :D jsem jeste mladej (snad) tak vymyslim blbosti ale 607 je oproti 406 krok vpred stilo vzad :P nez jsem se rozhoupal tak me to slusne stilo prodali a vsechno ostatni jsou popelnice a nebo kombajny a toho se branim jak cert kriza :D

Odesláno

moje spotreba 9.7/100 2.2HDi automat (mesto) přesne dle papiru, Stilo bude na tom jiste lepe, ale to pohodli a luxus je na nezaplaceni :P jinak taky sem měl předtim 406 a 607 je rozhodne krok vpřed ;)

[upravil dne 27/5/12 11:43 AM od groovred]

Odesláno

no stilo benzin ma v TP psanejch 10 mesto! a co dost lidi rikalo tak jezdi klidne i za vic. coz se me uz moc nelibi. precejen i kdyz ted zrovna moc nejezdim tak co bude treba za pul roku ze? 607 by byl manual

jinak na 406 jsem nemel zadnou zavadu za ty necele 2 roky teda az na zatikani do kufru :) jen udrzba

[upravil dne 27/5/12 12:48 od Vítek1]

Odesláno
no stilo benzin ma v TP psanejch 10 mesto! a co dost lidi rikalo tak jezdi klidne i za vic. coz se me uz moc nelibi. precejen i kdyz ted zrovna moc nejezdim tak co bude treba za pul roku ze? 607 by byl manual

coze???10 mesto?? :o :o tak to je teda masakr, to bych nechtel ani za těch 50 tis., u 607 se vozim po meste za 9.7 ale ta jizda stoji za to, ja bych v tom aute klidne i spal :D u manualu dle papiru jezdi stejny obsah jak ten muj za 8.7

Odesláno

Vítka nezlob se, ale dostal si se do úplně nesmylslnejch úvah. Srovnávat Stilo a 406 opravdu nejde - každý je úplně něco jinýho ať už komfortem tak vnitřním uspořádáním. Mimo jiné je to taky rozdíl generací ;) A o motorech vůbec nemá smysl mluvit...

Úvahu o nákupu 607 už nechápu vůbec, asi ti chybí zkušenost s tímhle autem. Ta moje je 6-ti letá a u nově koupenýho auta. U ojetýho nevím co by mě přesvědčilo o nákupu. Navíc je to všeobecně známé tak, že ty auta jsou za směšné ceny - ale na rozdíl třeba od Fiatu právem.

Lítáš od extrému k extrému, měl by ses zastavit a rozmyslet co má to auto splňovat, jaký motor na jak dlouho... ;)

[upravil dne 27/5/12 13:31 od koblih69]

Odesláno

no to je problem kdyz nevim co bude za 2-3 mesice vybrat motor. zatim to vidím asi tak ze kdyz narazim na neco maleho levneho kolem tech 50000 aby to aspon 1-2 roky vydrzelo tak to vemu pokud bych narazil na neco mladsiho usporneho co by se me libilo tak bych do toho asi taky sel i kdyz to bude kolem 100000.- pokud nenarazim na nic tak to bez auta taky preziju jelikoz bydlim v Brne.

jinak co ma splnovat? musi me vozit a mit klimatizaci a nesmi zrat jak tank. a nesmi byt moc stare. coz je temer cokoli

[upravil dne 27/5/12 14:05 od Vítek1]

Odesláno

Ono i kdybys tu 607 koupil za těch 100tis tak do ni vklidu těch 50 ještě vrazíš. Uvědom si, kolik ta auta stála jako nová a podle toho se odvíjí i ceny náhradních dílů. Pokud bych hledal auto na 2-3 roky tak sháním klidně i něco staršího, levnějšího, ale v rozumném stavu. Zbylý prachy bych dal do prvního servisu a ty 2 až tři ŕoky s tím bez problémů odjezdil. Navíc píšeš pořád o tom, že s tím budeš jezdit hlavně po městě, proto mi přijde 607 jako úplný výstřel mimo.

Co je pro tebe něco novějšího? Třeba u 5 let starýho auta za cenu pod 100tis bude ta cena odpovídat stavu a bude potřeba mnohem větší investice do servisu.

[upravil dne 27/5/12 14:20 od Sagic]

Odesláno

s fapem bych problem nevidel jen s tim pocitat a hned ho zahodit! velikost auta je v celku jedno nikdy jsem s tim nemel zadnej problem jedinej problem s velikosti auta jsem zazil kdyz jsme meli slizebni toto http://www.sauto.cz/osobni/detail/chevrolet/ostatni/10166918?goFrom=list s tim se uz fakt blbe jezdilo do mesta i po sidlisti a navic to nemelo poradnej zamek a k nastartovani nebylo potreba ani klic

Odesláno

Se zelenou převozkou můžeš normálně jezdit, jen má platnost 10dní. Ale před časem kolegu z práce stavěli se služební funglovkou, když s ní jel po dálnici od dealera a měli nějaký řeči, že v tom veze kolegu a má náklad v kufru. Byly tam obutý zimní disky. Známku měli, tu zařizoval prodejce a přesto museli dálnici opustit. :myslim

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...