Mar.Kuc Odesláno 9. květen 2012 Odesláno 9. květen 2012 Prosim o radu.... uz nejakou dobu mi nefunguje dalkove ovladani. Central normal funguje, ale rad bych znovu pouzival i dalkove. Nevi nekdo v cem je chyba a jak se da odstranit? Citovat
jaku07 Odesláno 9. květen 2012 Odesláno 9. květen 2012 mám ten samý problém a baterka je nová Citovat
Ferry Odesláno 9. květen 2012 Odesláno 9. květen 2012 oba ani nepisete, zda mate infra nebo vysokofrekvencni, tezko radit Citovat
go.play Odesláno 9. květen 2012 Odesláno 9. květen 2012 měl jsem podobný problém předevčírem, když pršelo, nevim jestli to bylo tou vodou, jestli se třeba dostala někam kam neměla, ale když jsem chtěl zamknout dálkou, tak nic, jen to jako by slabě pocvakávalo, ale auto se nezamklo, až po chvíli mačkání a vztekání se INFRA [upravil dne 9.5.2012 21:24 od go.play] Citovat
Ferry Odesláno 9. květen 2012 Odesláno 9. květen 2012 v pripade infra mozna jen spinava ci mokra okna u infra odchazi casem ta vysilaci dioda nebo je naopak zaspineny ten kryt prijimace na strope u svetla, kdyz ani jedno nepomuze, nejlepsi je tu origo dalku vyhodit a poridit univerzalni vysokofrekvencni dalkove a namontovat misto nej Citovat
go.play Odesláno 9. květen 2012 Odesláno 9. květen 2012 za všim bude teda špína ale nemám bláto na oknech, ani na přijímači né, zatim to neřešim, za tři roky co to auto mám, se mi to stalo asi podruhý, tak zatim nebudu plašit Citovat
FiFa_cze Odesláno 9. květen 2012 Odesláno 9. květen 2012 Já mám dálku, ale nefunguje vůbec. Přímač bych tipoval, že je na palubovce. Je tam takovej černej plastovej kruh Ale těžko soudit, protože jsem to ještě u žádné jiné 106ky neviděl. Aspoň mám po matuře co dělat Citovat
Mar.Kuc Odesláno 10. květen 2012 Autor Odesláno 10. květen 2012 Já mam infra a přijímač je schovaný u šíbru. Ale nefunguje to už déle. Citovat
Ferry Odesláno 10. květen 2012 Odesláno 10. květen 2012 kdyz namiris klicek proti digitalnimu fotoaparatu a koukas na displej, zmacknes tlacitko, sviti ta dioda v klicku nebo ne ? Citovat
kujon106 Odesláno 14. květen 2012 Odesláno 14. květen 2012 Ono ale taky zálěží na digi foťáku. Teď používám na focení iPhone 4S a ten má IR filtr, takže i když je klíček v pořádku funkční, tak na kaměře není nic vidět. http://www.cameratechnica.com/2011/10/31/how-good-is-the-iphone-4s-cameras-ir-filter/ Citovat
loki Odesláno 14. květen 2012 Odesláno 14. květen 2012 dost často odcházejí ty snímače ve stropní lampičce,mám teď doma asi 3 navíc,tak je odskouším a kdybyněkdo potreboval taknení problém Citovat
Ducatista Odesláno 14. květen 2012 Odesláno 14. květen 2012 Když jsem kdysi koupil 106, taky dálka nešla, dal jsem to jednomu specialistovi na elektroniku, ten mi ten tistenej spoj v klíčku propájel a najednou blikla ta červena diodka v klicku a dveře se odemkly Od té doby to už 8 let spolehlivě šlape. Citovat
Mar.Kuc Odesláno 15. květen 2012 Autor Odesláno 15. květen 2012 kdyz by nejaky ten snimac fungoval, tak bych ho taky odzkousel... Citovat
odee Odesláno 15. květen 2012 Odesláno 15. květen 2012 Jak říká Ferry, stačí obyč mobil s foťákem, odzkoušet zda dioda svítí, pokud ne, rozebrat ovladač od televize:D vyměnit a odemykáme:-) Mám odzkoušeno. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.