Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Ahoj, nefunguje mi mikrospínač pod stěračem, dálkovým okno otevřu. Rozebral jsem to a zjistil že chyba je v tom že mezi body 1 a 2 neprochází proud ( bílý kabel ). Nevíte kudy vede nějaké vedení které bude asi přerušené? Čárama na okně to nevede, těma jde druhý ( hnědý ) kabel a všechny jsou dokonce mezi sebou propojené i s vyhříváním. Možná bude chyba v napojení konektoru na okno, ale to je schované pod stěračem, který samozřejmě nejde sundat......

post-26561-14109623923504_thumb.jpg

Odesláno

Spínač je dobrý ten jsem rozebral a když jsem propojil ty dva body \"externím kablem\" tak to fungovalo. Všechny čáry jsem nezkoušel ale mám zato že jsou všechny propojene.

Tak jsi měl pravdu Matrix, jde to tou krajní čárou, všechny nejsou propojené. Takže bude asi problém v napojení káblíku na okno. Jen teď sundat ten stěrač abych se k tomu dostal. Šroub není nijak rezavý, už 3 dny to máčím v brzdovce a furt nic. Mám strach pořádně zabrat abych nezničil okno. Není náhodou na stěrači opačný závit??? :myslim

[upravil dne 9/5/12 11:41 od Mortis]

  • O 3 týdny později...
Odesláno

mam taky isty problem ze mi nejde otvorit zadne okno ja som sice musel menit cely stierac aj s mikrospinacom lebo to bolo cele polamane ked som kupoval auto teraz na 100%viem ze mikrospinac je funkcny a nejde to otvorit iba s klucikom nie je tam nejaky studeny spoj alebo nieco podobne

Odesláno

Mne to tiez nejde, nasiel som chybu pod mechanizmom stieraca. je tam nalepena cierna folia, pod ktoru ide napareny spoj az ku kontaktom na mikrospinac. Vodive cesty pre mikrospinac su tie najviac po obvode. jedna po jednej strane. druha po druhej strane.

matica na stieraci ma klasicky zavit, nie je opacny. Najlepsia je gola sada na odkrutenie. Ja som to rozoberal este s jednou osobou, jeden tocil maticu, druhy drzal cely mechanizmus. Tiez som mal strach, ze okno pojde pod kyticky, ale vydrzalo.

Chystam sa to opravovat elektrovodivym lepidlom.

Odesláno
mam taky isty problem ze mi nejde otvorit zadne okno ja som sice musel menit cely stierac aj s mikrospinacom lebo to bolo cele polamane ked som kupoval auto teraz na 100%viem ze mikrospinac je funkcny a nejde to otvorit iba s klucikom nie je tam nejaky studeny spoj alebo nieco podobne

co ta to vyslo ? cele komplet stierac s mikrospinacom

Odesláno

ano,je to tak ako píše bart a jandy. Okno netreba dávať dole, ide to v pohode po otvorení.Do tej čiernej izolačnej hmoty som musel vyškrabať drážku aby ten spoj bol lepšejší a lepidlo/ teda lak/ prekrylo väčšiu plochu už vodivej časti.Dával som tam tri vrstvy cca v minutových intervaloch.Návod to tak nejako uvádza a cca 1/2 hodinku v klude.Skúsim to zajtra ak nezabudnem nafotiť ako to vypadá po oprave.

[upravil dne 28/5/12 20:00 od baffy]

Odesláno

Ahoj, tak ten samý problém jsem měl již 2x. Jednou mi v peugeot servisu vyměnili celé okno a podruhé mi to opravili opravnou sadou:o. Opravná sada = natáhli mi kablík okolo celého okna a přelepili speciální paskou ( izolačka ). Jo jo není nad autorizovaný servis:grr

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...