dusan2 Odesláno 27. květen 2012 Autor Odesláno 27. květen 2012 Tunel na kable som vyvrtal zvarovacim drotom ktory som na konci rozklepal takze ich vobec nieje vidiet. Za tie prachy je to gut. Dokonca aj transmiter funguje ale vraj moze trocha blbnut hlavne vonku kde je kopec stanic tak sa to vraj potom miesa, takze prilezitostne to zapojim do radia AV kablom. Ten mi skoncil v prahu pri vodicovi. Dokupim a potom je to uz brnkacka.:papa Citovat
aaamilan Odesláno 28. květen 2012 Odesláno 28. květen 2012 Super, vypadá to dobře, tak Ti přeji hlavně at ti to bezproblémů funguje. Citovat
dusan2 Odesláno 11. červen 2012 Autor Odesláno 11. červen 2012 Musim sa k tomu dvd este trochu vratit. Pre pripadnych zaujemcov o model na ktory som na zaciatku dal link, ma malu chybycku krasy. Pri pusteni filmu a zvacseni obrazu tlacidlom zoom ostane po cely cas na obrazovke malicka ikonka. nie je to sice nic zasadne ale vediet to skor tak by som ho urcite nekupoval. Vraj pri tomto modele je to standart. Citovat
Brajara Odesláno 14. srpen 2012 Odesláno 14. srpen 2012 Na Aukru je od korunky. http://aukro.cz/stropni-vyklopny-monitor-do-auta-s-dvd-vdo-dayton-i2557299799.html Citovat
Czedisonek Odesláno 16. srpen 2012 Odesláno 16. srpen 2012 Brajara: aktuální cena na trhu 25900 ???? To je jako když video AVEX stálo 22000 kčs , to si asi prodávající HONZEK3000 přeje ve svých snech, tyto čísla Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.