rgot Odesláno 28. duben 2012 Odesláno 28. duben 2012 Ahoj chlapi, potřeboval bych poradit nějaký pokud možno jednoduchý program v kterém bych mohl rozkouskovat několik mp3 skladeb a následně je složit v jednu písničku...pokud by to šlo nejlépe v češtině....Díky Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 28. duben 2012 Odesláno 28. duben 2012 jednoznačně Audacity - http://audacity.sourceforge.net/?lang=cs Ale tam potřebuješ mp3 knihovnu kterou musiš doinstalovat Knihovna je zdarma, bez problemu se da stahnout nebo pak http://www.slunecnice.cz/sw/mp3directcut/ [upravil dne 28/4/12 12:44 od Radek Hurvajz] Citovat
rgot Odesláno 28. duben 2012 Autor Odesláno 28. duben 2012 Dík.. vyzkušám a uvidím ony ty prográmky jsou asi jen v angličtině a s tou si bohužel netykám... Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 28. duben 2012 Odesláno 28. duben 2012 Audacity by mělo být v češtině Kdyžtak tady- http://www.slunecnice.cz/sw/audacity/ [upravil dne 28/4/12 13:01 od Radek Hurvajz] Citovat
h4wk3y Odesláno 28. duben 2012 Odesláno 28. duben 2012 Audacity je v cestine... jednoduche, prehledne, ale umi i slozitejsi veci.... i pro Mac... Nejlepsi program... Citovat
Šalda Odesláno 28. duben 2012 Odesláno 28. duben 2012 Taky používám Audacity, jednoduchý a přehledný, dělám v něm hlavně melodie na vyzvánění do mobilu, vždy jen určitou část ze skladby, a super;) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.