Vítek1 Odesláno 26. duben 2012 Odesláno 26. duben 2012 Nema nekdo fotky origo spojleru co patri na p406? Popřípadě jaka je cena v peugeotu? [upravil dne 26/4/12 19:42 od Vítek1] Citovat
Vítek1 Odesláno 26. duben 2012 Autor Odesláno 26. duben 2012 jo myslim to co tam skoro nikdo nema proste to co to melo z fabriky Citovat
koblih69 Odesláno 26. duben 2012 Odesláno 26. duben 2012 Je to 4049500Q já to tam měl Našel bys ho třeba tady http://shop.pmalecek.cz/index.php?route=product/product&product_id=3607 Citovat
Tomajda_406 Odesláno 26. duben 2012 Odesláno 26. duben 2012 http://www.aci.cz/4049500q-pr-spoiler-original_d31837.html Citovat
Vítek1 Odesláno 26. duben 2012 Autor Odesláno 26. duben 2012 a daval se na vsechny? nebo jen na nektere ja jsem ho nenasel v serviceboxu pod mim vin? Citovat
Tomajda_406 Odesláno 26. duben 2012 Odesláno 26. duben 2012 myslím že se dával na každou 406tku mám 2003ku a mám ho tam Citovat
Vítek1 Odesláno 26. duben 2012 Autor Odesláno 26. duben 2012 a mas naraznik s tou chromovou plochou pod mrizkou se znakem Citovat
matejgigi Odesláno 26. duben 2012 Odesláno 26. duben 2012 Ja ho tam mám a je to r. v. 2000 Ono to tam asi bude od výroby, kým ho človek nestratí tak, ako niekto spodné kryty motora, že Vítek1... Myslím tým seba samozrejme... Citovat
Vítek1 Odesláno 26. duben 2012 Autor Odesláno 26. duben 2012 matejgigi ja to bez krytu uz koupil ale ted me chybi uz jen kryt baterie a tady ten spojler kterej nevim jestli meli i ty s tim chromem. a bude tam konecne vsechno co tam ma byt. Hodne me ted pomohl šalda jednim plastikem ve kterem zustaly sroubky po HF Citovat
qmysak Odesláno 26. duben 2012 Odesláno 26. duben 2012 kupoval to někdo už to spídní lízo???taky ho tam nemám :-( hodte foto jak to máte na autě:-) Citovat
Tomajda_406 Odesláno 26. duben 2012 Odesláno 26. duben 2012 a mas naraznik s tou chromovou plochou pod mrizkou se znakem jo Citovat
Vítek1 Odesláno 26. duben 2012 Autor Odesláno 26. duben 2012 OK tak tam pekne pujde kdyz tam ma byt Citovat
Vítek1 Odesláno 26. duben 2012 Autor Odesláno 26. duben 2012 kupoval to někdo už to spídní lízo???taky ho tam nemám :-( hodte foto jak to máte na autě:-) hele vypada tam divne je to jen uprostred narazniku nic svetaborneho Citovat
Tomajda_406 Odesláno 26. duben 2012 Odesláno 26. duben 2012 to je lepší si tam dát lízo z 607mi Citovat
qmysak Odesláno 26. duben 2012 Odesláno 26. duben 2012 kupoval to někdo už to spídní lízo???taky ho tam nemám :-( hodte foto jak to máte na autě:-) hele vypada tam divne je to jen uprostred narazniku nic svetaborneho toš to je na nic chtělo by to lízo po celé spodní hraně nárazníku :-) Citovat
Vítek1 Odesláno 26. duben 2012 Autor Odesláno 26. duben 2012 tak to potom z 607 ale to tam nepatri a to ja nechci Citovat
Tomajda_406 Odesláno 26. duben 2012 Odesláno 26. duben 2012 já jsem si ho tam dal z 607mi a je super... Citovat
Charlie 1 Odesláno 26. duben 2012 Odesláno 26. duben 2012 na sedanu je a na breaku ne:aut [upravil dne 26/4/12 21:19 od Charlie 1] Citovat
Tomajda_406 Odesláno 26. duben 2012 Odesláno 26. duben 2012 jak to že ho tam nemáš to si někde urazil? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.