peterslang Odesláno 22. říjen 2013 Odesláno 22. říjen 2013 Stefano a mozem otazocku: domontovali Ti to v Peugeote alebo inde? A svieti Ti to iba pri otvorenych dverach alebo stale (napr. v superbe to svieti stale)? A posledna kolko Ta to prosim stalo? Sorrac za tolko otazok, ale toto ma vazne zaujima Idealne by bolo, keby sa odnekade potiahol iba kablik a ostatne by som si uz domontoval sam.. Velmi rad by som upgradol aj na motorizovany kufor.. ale v servise ma zrusili, ze to nejde.. Citovat
stefano Odesláno 22. říjen 2013 Odesláno 22. říjen 2013 Montovali to v Peugeote. Svieti to spoločne s osvetlením interiéru a osvetl. ktoré je vo vonk. spätných zrkadlách Celá sada stojí asi 60€ (ak si dobre pamätám) + montáž Citovat
Goto508 Odesláno 22. říjen 2013 Odesláno 22. říjen 2013 dik stefano, asi si to dam dorobit aj ja, velmi sa mi to paci . btw mam 4/2012. Citovat
skuci Odesláno 22. říjen 2013 Odesláno 22. říjen 2013 ono asi není problém natáhnout kabel s LED páskem např. do osvětlení ve dveřích Citovat
peterslang Odesláno 22. říjen 2013 Odesláno 22. říjen 2013 Ahoj Stefano, diky za odpoved, hned som volal do Final CD tu v BA, a ti lameri ani netusia, co od nich chcem :-( Mohol by som Ta poprosit, hodit mi cislo na tych, ktorí Ti to osvetlenie spravili? Dik Citovat
Toudy5587 Odesláno 22. říjen 2013 Odesláno 22. říjen 2013 mozes ho napisat aj sem aj ja by som mal zaujem Citovat
stefano Odesláno 23. říjen 2013 Odesláno 23. říjen 2013 Aby to našli treba im nahlásiť VIN auta, ktoré toto osvetlenie má už z výroby (výbava ALLURE). Napr. VF38DRHF8AL031331 ( Tento VIN mám z P508, ktorý bol na začiatku predaja ako výstavný kus u predajcu.) Citovat
peterslang Odesláno 24. říjen 2013 Odesláno 24. říjen 2013 Ahoj Toudy, podarilo sa Ti niečo nové zistiť ohľadom osvetlenia nôh? Ja som sa dotazoval servisov u nás v Lamači, v Trnave aj Ružinove a stále čakám.. Stefano, dik za info, ale predsa nehodil by si nejaký kontakt na človeka, čo to už robil? Citovat
stefano Odesláno 24. říjen 2013 Odesláno 24. říjen 2013 Neviem čo je na tom zložité. Ak nahlásite vyššie uvedené VIN, tak Vám to MUSIA nájsť a objednať. (3x svetlo+napájacia sada) S tým kontaktom na konkrétného človeka Vám nepomôžem, ako som už písal robili mi to v Peugeote v Košiciach. Citovat
peterslang Odesláno 5. listopad 2013 Odesláno 5. listopad 2013 Zdravím všetkých, pridávam, aktuálnu informáciu ohľadom dodatočnej montáže osvetlenia nôh. V servise mi pozreli auto a hoci mám vyrezané okienka na svetlá, nemám potrebnú predprípravu. Bolo by potrebné naťahať nové káble, čo nie je zrovna lacná záležitosť, v každom prípade to ide urobiť. V jednom servise mi povedali cenu 77 € za 1 ks svetla aj s robotou, čiže spolu cca 231 € za všetko, v druhom servise (oba značkové peugeoty) mi povedali, že musia meniť celý zväzok cena cca 1000 €. Tak len dávam info ;-) Citovat
stefano Odesláno 5. listopad 2013 Odesláno 5. listopad 2013 peterslang, aký máš dátum výroby? Je možné, že tam fakt nemáš tú predprípravu. Nechce sa mi veriť, že by sa nedalo urobiť napájanie samostatne mimo celého zväzku, ale nie som na to odborník, takže sa nehádam. Presne pred rokom sme tu riešili aj osvetlenie vnútorných madiel. Od 3/2012 sa už nemontujú ani v najvyššej výbave GT, takže čo sa týka zmien všetko je možné. Citovat
profor Odesláno 16. březen 2014 Odesláno 16. březen 2014 Dovolím si sa pridať svojou troškou. Stropné svetlá už mám v LED od výroby. Menil som hlavne pre to, že to už čo je keď do stropu dajú LED studenej bielej a na nohy žiarovčičky žltučké? A do kufra tak isto? Citovat
profor Odesláno 16. březen 2014 Odesláno 16. březen 2014 Houby v servise tomu rozumejú aj keď prvý by sa do toho pustili mimo výmenu celej kabeláže. Ja som si naobjednával tie konektory aj piny do nich, aj lampičky na ŠPZ (tie sú podobné tým interiérovým) a ceny sú takéto: Lampičky ŠPZ - 13€ / ks konektor - cca 3,6€ / ks tuším pin do konektoru - cca 70cent / kus no a potom kabeláž je treba vyrobiť. Kliešte mám, piny som objednal tiež A možno ak ich uvidím, budú sa dať kúpiť aj inde a za lacika )) No a potom to napojiť do BSI. Zdravím všetkých, pridávam, aktuálnu informáciu ohľadom dodatočnej montáže osvetlenia nôh. V servise mi pozreli auto a hoci mám vyrezané okienka na svetlá, nemám potrebnú predprípravu. Bolo by potrebné naťahať nové káble, čo nie je zrovna lacná záležitosť, v každom prípade to ide urobiť. V jednom servise mi povedali cenu 77 € za 1 ks svetla aj s robotou, čiže spolu cca 231 € za všetko, v druhom servise (oba značkové peugeoty) mi povedali, že musia meniť celý zväzok cena cca 1000 €. Tak len dávam info ;-) Citovat
Amigo 1203.. Odesláno 10. květen 2015 Odesláno 10. květen 2015 (upraveno) zdravím panove, ale v noci mi svítej v kabíne cervene svietla , nebo se to da nejak prepnou na diody...aby mi svítilo na bílo..cez den to svíti na bylo jinak..tak nevím.myslím na strope tí svietla.. Upraveno 10. květen 2015 uživatelem Amigo 1203.. Citovat
Amigo 1203.. Odesláno 15. květen 2015 Odesláno 15. květen 2015 zdravím kluci , ty stropní svietla mají svitit na bílo nebo na cerveno,mne svití na cerveno nevím..myslím v nocí.. Citovat
maraaa Odesláno 15. květen 2015 Odesláno 15. květen 2015 Na noc je nejlepsi cerveny osvetleni - neovlivnuje "nocni" videni... Citovat
Amigo 1203.. Odesláno 16. květen 2015 Odesláno 16. květen 2015 aha, to je pravda..a nevím jak mam nahrat tu fotky nejak jsem s teho janek ixxi.. Citovat
Laďa Odesláno 17. květen 2015 Odesláno 17. květen 2015 Musíš použít rozšířený editor. Tam je možnost připojit přílohu. Citovat
ErikTT Odesláno 17. květen 2015 Odesláno 17. květen 2015 Zdravim chlapi, aby so nezakladal novu temu, dam to sem,predsa je to z casti podobne. ked otvorim ktorekolvek predne dvere,rozsvieti sa mi v interieri len svetlo vpredu a vzadu nesvieti. aj ked otvorim zadne dvere,tiez nesvieti vzadu ziadne svetlo. Az ked otocim klucikom, a niekto by vzdau otvoril dvere,az potom sa rozsvieti vzadu svetlo. Aj vy to tak mate?alebo mam nieco zle nastavene? Ide mi o to, ze ked otvorim ktorekolvek dvere, rad by som,aby mi svietili svetla uplne vsetky vo vozidle a nielen vpredu. Pokial je to tak od vyroby,ok,neriesim, ale mozno mam len ja nieco zle nastavene alebo vypnute,tak prosim o radu.auto komunikuje po anglicky, tak mono sa niekde nieco nastavuje,neviem,kazdopadne za radu alebo vysvetlenie dakujem. Tiez riesim a idem tento tyzden objednat ledky. Lebo fakt je v aute tma,ako tu pisal uz niekto. Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 17. květen 2015 Odesláno 17. květen 2015 a skusil si na zadnim svetle prepnout cudlik ?? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.