Kuko86 Odesláno 24. duben 2012 Odesláno 24. duben 2012 Zdravím všechny Pežoťáky nejen z Brna, zítra mně čeká návštěva u autodoktora kvůli rozvodům (120 000km a jsou v akci :-) ). Rozhodl sem se pro autorizovaný servis Famko Brno. Chtěl bych se sice trošku pozdě, ale přecejen zeptat jestli nemá někdo nějaké zkušenosti s tímto servisem. Přemýšlím i nad jarní prohlídkou abych se o autě něco dozvěděl. Děkuji za kladné i záporné zkušenosti Citovat
Šalda Odesláno 24. duben 2012 Odesláno 24. duben 2012 Osobně mám s Famkem dobrý zkušenosti;) A ohledně výměny rozvodů jsi zvolil dobře:papa Citovat
Kuko86 Odesláno 24. duben 2012 Autor Odesláno 24. duben 2012 No zkoušel sem víc servisů obepisovat a cena byla 6500 - 8000. Pak sem narazil na tu jarní akci tak sem neváhal. Sem vědavý jak dopadnu. Je to první auto a první návštěva servisu. Trošku nervozita :-D Citovat
Šalda Odesláno 24. duben 2012 Odesláno 24. duben 2012 Nemáš se čeho bát;) Rozhodně je dobře, že jsi to nedal někomu do servisu-garáže;) Takhle to budeš mít jak to má být, a navíc origo díly+ záruka na díly i na práci;) Citovat
straki007 Odesláno 24. duben 2012 Odesláno 24. duben 2012 Mne to pripada spis jak maturita:D:D:D:D Citovat
Kuko86 Odesláno 24. duben 2012 Autor Odesláno 24. duben 2012 Ani nevíš jak si mě potěšil :-). Po tom všem co sem tu pročetl sem byl kapku na vážkách s tím aut. servisem, ale zase sem nechtěl zrovna rozvody svěřit nějakýmu domácímu kutilovi. Borec v práci dal Oktávku takovýmu domácímu doktorovi na rozvody po 150 000, pak ujel 50 000 a motor šel do kopru. Oprava 27 000 Citovat
Šalda Odesláno 24. duben 2012 Odesláno 24. duben 2012 Kdyby jsi nebyl už objednanej, tak bych Ti doporučil zdejší odborníky, jako jsou třeba Straki007 a nebo PP205, ale takhle už pozdě Straki: Pro tebe už jsou rozvody jen tak při kávičce, při tom počtu kolik jsi jich udělal:D Citovat
Vítek1 Odesláno 24. duben 2012 Odesláno 24. duben 2012 Šalda: ne kazdej pojede 250km na rozvody Citovat
Šalda Odesláno 24. duben 2012 Odesláno 24. duben 2012 Ve vzdálenosti nevidím takovej problém;) Ostatně Ty jsi taky jel:D Citovat
straki007 Odesláno 24. duben 2012 Odesláno 24. duben 2012 Mne to prijde jenom divne a zaroven legracne jak se lidi boji jezdit doznackovych servisu nechat delat auto. Ikdyz jak to dopadlo ted tady v CV tak se asi nedivim. Citovat
Vítek1 Odesláno 24. duben 2012 Odesláno 24. duben 2012 Ve vzdálenosti nevidím takovej problém;) Ostatně Ty jsi taky jel:D a tak ja jsem takovej exot jel jsem za nejblizsim odbornikem na PSA o kterem vim.Taky jsem chtel na matejskou a mel jsem tam nejakej voucher na pobyt na zamku. kdyby meli v tu dobu akci ve famku tak bych o tom uvazoval. navic jsem chtel auto tak nejak celkove proklepnout poslechnout a poradit coz proste na jistotu Peugeot Kly nebo straki a vyhral to pro me lepe dostupny. nevim teda jak moc jsou pro sebe konkurenci nebo jak se maji nemaji radi ale oba beru jako odborniky a nevim proc jsou oba na druhem konci republiky. [upravil dne 24/4/12 19:21 od Vítek1] Citovat
Šalda Odesláno 24. duben 2012 Odesláno 24. duben 2012 Taky mě štve, že tady kolem Brna nikdo takovej není Takovýhle odborníci se hodí pořád:D Citovat
Vítek1 Odesláno 24. duben 2012 Odesláno 24. duben 2012 no tady prijedes do servisu a prvni slova jsou u octavie odchazi..... nebo jezisi peugeot .... nebo na zadni naprave se geometrie nenastavuje to bylo asi bourane. V tom koutouci je buben! Citovat
Kuko86 Odesláno 24. duben 2012 Autor Odesláno 24. duben 2012 Poslechnout? To je problém, protože když nastartuju tak neslyším nic :-D, ani nevím že sem nastartoval. Kdyby mě netlačili ty km na rozvody tak do servisu ani nejedu :-) Citovat
Kuko86 Odesláno 24. duben 2012 Autor Odesláno 24. duben 2012 Pořádně servisy ani neznám a ani mi pořádně nikdo nebyl schopnej poradit tak sem risknul to Famko. Zítra dám vědět jak sem pochodil a v pátek bude znám výsledek :-) Citovat
straki007 Odesláno 24. duben 2012 Odesláno 24. duben 2012 Ja myslim ze to bude v pohode. Stejne ,moc naply remen neni slyset ihned:D:D Citovat
Vítek1 Odesláno 24. duben 2012 Odesláno 24. duben 2012 no jasne obzvlast u HDI jestli motor jde tak jak ma nema nejakej divnej chod atd. Tady ti dva znalci maji usi jak nevim co slysi kazdou odchylku Citovat
Kuko86 Odesláno 24. duben 2012 Autor Odesláno 24. duben 2012 Strakimu sem evidentně zlepšil večer no sem zvědav každopádně díky chlapci :-) Citovat
straki007 Odesláno 24. duben 2012 Odesláno 24. duben 2012 Prave ze nezlepsil. Dlohe lete jsem delal v PSA ale je smutne jak si kluci ve znackovych servisech dokazou pos...t reputaci. Proto taky duvod proc jdu svoji cestou. EDIT: Neznam jmenovany servis tak samozrejme at to nikdo nebere na servis Famko [upravil dne 24/4/12 20:06 od straki007] Citovat
Vítek1 Odesláno 24. duben 2012 Odesláno 24. duben 2012 ja jsem ve Famku parkrat byl a co se tyka ND a servis tak za me 1* Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.