vendelinek Odesláno 24. duben 2012 Odesláno 24. duben 2012 mám pocit,že už to tady kdysi bylo,možná i víckrát,ale jinak dobrý Citovat
macik.83 Odesláno 24. duben 2012 Odesláno 24. duben 2012 Jj, nekde to tu je. Myslim, ze jsme sledovali Abramovice Citovat
MilanF1 Odesláno 24. duben 2012 Odesláno 24. duben 2012 Ano, Abramoviče jsme sledovali, myslím, že letěl do Nice nebo Monaka na kafe Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.