Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

AHOJ,MÁM PROBLÉM SE STARTOVÁNÍM,POSLEDNÍCH 14 DNÍ NĚKDY NASTARTUJU A JINDY OTOČÍM KLÍČEM ,KONTROLKY NEKOLÍSAJÍ A STARTÉR ANI NEŠKRTNE.např.KVŮLI CESTĚ DO PRÁCE TO PUSTIM Z KOPCE NA TROJÁKA,PROTOŽE NECHYTL,A KDYŽ ODJÍŽDÍM Z PRÁCE TAK ZASE ČAPNE.CO S TÍM.JE PRAVDA ,ŽE JSEM MĚNIL BATERII (74Ah),ALE PODLE MĚŘENÍ JE V POHO.

Odesláno

no pokud jsi baterii vyměnil a pořád nic, nebo jestli byla měřená ( nejlíp Zátěžákem) tak bych zkontroloval popř pročistil kontakty na starteru, jinak mě nic nenapadá

Odesláno

startér mám venku,vypadá to,že asi nefachčí,ale je mi divný proč to jednou chytne a pak ne,a navíc když to pustím z kopce tak to taky čapne což by asi nemělo.tak nevim

Odesláno

to ukosrření mě taky napadlo,protože při vystupování dostávám pecky,ale může to být i statická el.mimochodem kolik je těch ukostřovacích bodů,nevíte někdo?děkuji

Odesláno

Chtělo by to změřit zda ti při startování, když to nejde, jde napětí ze spínačky na starter, tyhle spínačky bejvaj už dost vymletý občas se stane že už nesepnou nebo maj přechoďák, dá se to vyřešit přidáni malýho relátka ke starteru.

Odesláno

AHOJ VŠICHNI,MOC VÁM DĚKUJI ZA RADY,PROBLÉM JE VYŘEŠEN.BYLI TO UHLÍKY .PĚKNĚ JETÝ A NAVÍC TEN VNITŘEK BYL SLUŠNĚ UMAŠTĚNÝ.TAŽE JEŠTĚ JEDNOU DÍK A MĚJTE SE FAJN

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...