jamall406 Odesláno 13. duben 2012 Odesláno 13. duben 2012 Ahoj všem chtel bych tatoj zprovoznit ovaladaní pod volantem. v aute je pačka a radio clarion PU-2473A(B) ale pačka nefungovala tak jsem vyndal radio a ze zadu do toho vedou jen dva iso konektory tzv.napajení a reproduktory a kabel od pačky jsem tam jaksi nenašel.kudy by mohl vest ty kabyly od pačky abych nemusel rozebírat pul auta diky za odpovedi nejlepe i s obrazkem. [upravil dne 13/4/12 13:30 od jamall406] [upravil dne 14/4/12 14:45 od jamall406] Citovat
Ferry Odesláno 13. duben 2012 Odesláno 13. duben 2012 kabely packy nevedou do radia ale do displeje, hledal bych hnedy ovalny konektor se ctyrmi piny nekde pobliz sloupku volantu (zkus sundat to oplastovani pod volantem, treba bude nekde zapadly tam) Citovat
jamall406 Odesláno 13. duben 2012 Autor Odesláno 13. duben 2012 aha tak to jsem nevedel že to vede do displaje. a tím displejem to byt nemuže ne? zitra to rozdělame a uvidíme zatím díky moc za rady:papa Citovat
Vítek1 Odesláno 13. duben 2012 Odesláno 13. duben 2012 no tak tam to jde komplet datove od pacek ne? asi pres BSI ale presne nevim kazdopadne do displeje taky jen data. Citovat
jamall406 Odesláno 13. duben 2012 Autor Odesláno 13. duben 2012 no zkusim to zitra rozdělat a podívat jestly to tam není někde rozpojeny a zkusim dat jinej display protože když jsem u sebe zkusil dat jinej display tak mě taky nefungovaly pačky a koupil jsem od ONI display a s tím pačky zas fungovaly takže nevim je to na mě už moc složity:aut Citovat
Dančák Odesláno 13. duben 2012 Odesláno 13. duben 2012 Protože to musíš přes diag. povolit, po výměně displeje mě krom jinýho taky nešly páčky, takže na diag. a povolit a vše bude fungovat jak má Citovat
Vítek1 Odesláno 13. duben 2012 Odesláno 13. duben 2012 presne tak rozpojene to snad ani nemuze byt chce to diagnostiku Citovat
jamall406 Odesláno 13. duben 2012 Autor Odesláno 13. duben 2012 ja tam zkusim dat te displej od ONI protože na tom ty pačky fungujou mam tu asi 4displeje tak to zkusim a když to nepomuže tak na diag. a timto padem se ptam neví někdo o diag.v okoli Hradce kralove? Citovat
Dančák Odesláno 13. duben 2012 Odesláno 13. duben 2012 Co vím v okolí tak ji mám já - Hlinsko (o víkendu) a Pardubice (přes týden) a pak ji má Dave_k - Holice [upravil dne 13/4/12 18:55 od Dančák] Citovat
Ferry Odesláno 13. duben 2012 Odesláno 13. duben 2012 aha , MUX no jo, tam je to po datove sbernici, jak uz psali vyse, musis vzit diag, jit na konfiguraci displeje a tam nakonfigurovat spojeni po sbernici (misto spojeni po dratech), tim to nakonfigurujes, aby to fungovalo v tvym aute, puvodne totiz asi ten tvuj displej byl v aute bez MUX sbernice a ma nakonfigurovany spojeni po dratech Citovat
jamall406 Odesláno 14. duben 2012 Autor Odesláno 14. duben 2012 díky kluci za rady dnes se na to mrknu a kdyžtak se domluvim s dančakem o nakonfigurovaní. Citovat
jamall406 Odesláno 14. duben 2012 Autor Odesláno 14. duben 2012 tak je to tak jak jsem si myslel.pačka začla fungovat na ONIho display takže jsem rad že to tak dopadlo a díky všem za pomoc:papa Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.