szrobert Odesláno 4. duben 2012 Odesláno 4. duben 2012 Chalani, sklicko vnútorného zrkadla z 406 pasuje aj do 406coupé?, lebo moje v 406coupé vyzerá ako 150rocná klasika ( popraskaná farba) Citovat
szrobert Odesláno 4. duben 2012 Autor Odesláno 4. duben 2012 Diky! /koblih69 - ved zrkado je vlastne sklo + na zadnej strane kov ktorá odráza obraz - a to zacalo popraskávat zo spodnej casti / Citovat
koblih69 Odesláno 4. duben 2012 Odesláno 4. duben 2012 Jo tagle... tak to jo, já myslel vnější plast, ten lakovaný není Mimochodem na tu kuličku pasují i koncernový zrcátka Citovat
Regan Odesláno 10. duben 2012 Odesláno 10. duben 2012 Jo tagle... tak to jo, já myslel vnější plast, ten lakovaný není Mimochodem na tu kuličku pasují i koncernový zrcátka Kámošovi se podařilo to zrcátko urvat z tý kuličky a mě to tam těď za boha nejde narvat zpátky, není na to nějaká finta fň? Citovat
Ferry Odesláno 10. duben 2012 Odesláno 10. duben 2012 sila, a kdyz to nejde silou, musi to jit vetsi silou. Nebo sehnat jiny, ja jich mam doma asi 10 Citovat
Durii Odesláno 10. duben 2012 Odesláno 10. duben 2012 a pasuje aj komplet zrkadlo z coupe na sedan ?????? Citovat
Ferry Odesláno 10. duben 2012 Odesláno 10. duben 2012 je to komplet stejny [upravil dne 10/4/12 19:13 od Ferry] Citovat
Durii Odesláno 10. duben 2012 Odesláno 10. duben 2012 takze ked zhanam el sklopne zrkadlo tak kludne moze byt aj z coupe vsetko by malo byt v pohode .. dufam ... a nevies mi prosim povedat aka je taka normal cena za 1 take komplet zrkadlo ?? Citovat
Ferry Odesláno 10. duben 2012 Odesláno 10. duben 2012 ale tady se bavime o interierovem zrcatku, jestli mas na mysli vnejsi zpetny, tak coupe ma jiny Citovat
Durii Odesláno 10. duben 2012 Odesláno 10. duben 2012 ahaa no ja som myslel vonkajsie ... sorry za ... ale dakujem za odpoved Citovat
stajgrpavel Odesláno 10. duben 2012 Odesláno 10. duben 2012 kdyz uz se nakousli i venkovni zrcatka jak je to meli novym a starym modelem 406ky ??? pasujou cela nebo ne ?? Citovat
Ferry Odesláno 10. duben 2012 Odesláno 10. duben 2012 pasujou, maj jen trosku jiny vzhled, ale srouby a tvar sedi Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.