automale Odesláno 3. duben 2012 Odesláno 3. duben 2012 co si myslite o takejto uprave - ma to vobec vyznam ? asi to prejde viac ako oplastovany Golf z tovarne urceny do \"terenu\" ale zivotnost? - poloosy, predpokladam medzinapravova spojka, brzdy, riadenie ...... alebo zacne nova uchylka - myslim ze je to praktickejsi tunning na nase cesty VW offroad Citovat
ivanh Odesláno 3. duben 2012 Odesláno 3. duben 2012 Mne sa to lubi, urobene z citom bez zbytocnych blbosti a nekedy aj prakticke na nase cesty. Uz perkrat so chytil spodok mojej 206-tky a nejazdil som pri tom v terene. Mne sa osobne aj paci 206sw vyrabana v Brazilii http://www.noticiasautomotivas.com.br/peugeot-206-sw-escapade-versao-off-road-da-perua-foi-lancada-hoje-e-chega-por-r-49850/ [upravil dne 3.4.2012 20:26 od ivanh] Citovat
koblih69 Odesláno 3. duben 2012 Odesláno 3. duben 2012 Jen počkejte, jednou Čakom strhá fólie a přestoupí na \"druhou stranu\" Citovat
Vítek1 Odesláno 3. duben 2012 Odesláno 3. duben 2012 jako ze oproti aktualu pujde o 20 cm vejs? Citovat
automale Odesláno 3. duben 2012 Autor Odesláno 3. duben 2012 kolega ma Fiat Palio - vyrabane v Brazilii predovsetkym pre brazilsky trh - a pre rozvojove krajiny kde su cesty v moc dobrom stave neni - a je to super - je to makunke pohodlne na rozbite cesty super a netreba sa stym bat kazdeho obrubnika a vyjzdu z garaze :-D Citovat
čakom Odesláno 3. duben 2012 Odesláno 3. duben 2012 Jen počkejte, jednou Čakom strhá fólie a přestoupí na \"druhou stranu\" to zatím nehrozi Citovat
Tom_206 Odesláno 4. duben 2012 Odesláno 4. duben 2012 :D to u Čakoma nehrozí ani v nejhorším případě, si myslím zvyšování je zvrhlost ale ta escapade má fajn introš Citovat
automale Odesláno 4. duben 2012 Autor Odesláno 4. duben 2012 len to znizujete - ale bacha na terenne nerovnosti zapichol Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.