kolac Odesláno 1. duben 2012 Odesláno 1. duben 2012 Ahojte Peugeotaci chel by som sa spytat ze ci nema niekto skusenosti s vymenou paky nastavovania volantu??? Lebo ja ked ho zaistim tak mi to trochu logruje asi to bude vymackane uz v niektorych polohach to drzi ale nieje to uz dobre a cena tej paky ak by niekto vedel. DAKUJEM Citovat
Tortugas Odesláno 5. duben 2012 Odesláno 5. duben 2012 To by me take zajimalo, staci abych trosku durazneji zatroubil a volant zajede uplne dolu.. Citovat
koblih69 Odesláno 5. duben 2012 Odesláno 5. duben 2012 U 406 tam byl takový plastový bazmek který časem různě popraskal tak jsem to vystříhal a vybrousil z kousku hliníkového plechu. Citovat
daja.P Odesláno 5. duben 2012 Odesláno 5. duben 2012 Zdravím, nedávno jsem řešil podobný problém jako Tortugas, při troubení se mi zasunoval volant. Oprav byla jednoduchá, stačilo více dotáhnout hlavní šroub té zatahovací páky. Šroub je zakončen matky s protipovolovacím plastovým kroužkem a ta povolila. Stačí utáhnou půl až jedna otáčka nesmí to být na fedr. Já sundal nejdřív volant, páky + plasty a byl jsem tam. Rozborka, zborka cca 20 min. Dělal jsem to hlavně kvůli klaksonu, ale když už jsem tam byl, tak jsem dal dohromady všechno a mám klid. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.