Lukas309 Odesláno 31. březen 2012 Odesláno 31. březen 2012 Nevíte o někom, kdo by byl schopný udělat hliníkový štítek viz fotka? Nejedná se přímo o tenhle, ale nechci to tu rozepisovat. Typově je ale shodný. Citovat
peter23p Odesláno 31. březen 2012 Odesláno 31. březen 2012 treba tady http://www.buchtara.cz/buchtara/eshop/1-1-VYROBNI-STITKY/55-2-PEUGEOT/5/666-Vyrobni-stitek-PEUGEOT-s-lisovanymi-cisly Citovat
Lukas309 Odesláno 1. duben 2012 Autor Odesláno 1. duben 2012 No jenže tohle bohužel není hliníkovej, protože přesně tenhle mám. Citovat
mxmen Odesláno 2. duben 2012 Odesláno 2. duben 2012 objedenej si ho peugeotu, já si ho taky objednával, tuším za cca 100,- . Vem si velký TP sebou Citovat
Lukas309 Odesláno 2. duben 2012 Autor Odesláno 2. duben 2012 Díky za tip. Teď jsem tam byl a nebude problém ho objednat. Příští týden až budu mít u sebe doklady, tak se tam zastavím a objednám ho. Měl jsem za to, že na tyhle starý auta už se to nedodává, ale podle VINka to prý nebude problém. Citovat
mxmen Odesláno 2. duben 2012 Odesláno 2. duben 2012 akorát možná nebude hliníkový, ale samolepka jako jsem to měl já Citovat
Lukas309 Odesláno 2. duben 2012 Autor Odesláno 2. duben 2012 Bavil jsem se s pánem a říkal, že by neměl být problém hliníkový. Že podle VINka se dohledá jaký přesně štítky tam mají být a ty se objednají. Nevím kolik to bude stát, ale to mi řekne až tam budu s papírama. Budu rovnou řešit i výměnu karoserie. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.