Vítek1 Odesláno 28. březen 2012 Odesláno 28. březen 2012 mam zasedlou levou cast listy na zadnim narazniku da se ta lista vyndat bez sundani narazniku? Citovat
Dančák Odesláno 28. březen 2012 Odesláno 28. březen 2012 Dá se opatrně postupně vyloupnout, jsou tam nacvakané, nedávno se to tady řešilo a popisovalo na předním nárazníku 406 tak pohledej;) Citovat
koblih69 Odesláno 28. březen 2012 Odesláno 28. březen 2012 Jo dá se to. Začni tím, že to u jednoho kraje vytáhneš ten zasunutý konec a opatrně začneš tu lištu odklánět od nárazníku. Pokud jí chceš ještě použít takjí nahřej, protože jak je ztvrdlá tak praská ta horní průhledná vrstva. Citovat
Vítek1 Odesláno 28. březen 2012 Autor Odesláno 28. březen 2012 a ten chrom se da taky oddelat bez poskozeni? Citovat
koblih69 Odesláno 28. březen 2012 Odesláno 28. březen 2012 Aha, špatně jsem ti rozumněl - já myslel tu chromovou ... nicméně ta černá se vyndávám podobně stejným postupem, ale zase nahřát ať ti nepraskne někde lak. Myslím, že se tam dá zespoda sáhnout a pomoct těm západkám rukou. Ty to chceš přelakovat nebo co plánuješ? Citovat
Vítek1 Odesláno 28. březen 2012 Autor Odesláno 28. březen 2012 zahodit a dat novou auto bylo bourane na zadek a nekdo tam dal jednu starou a zadnej smejd na plasty tomu nepomaha je to proste porad sede.Nobo kdyz uz jsme u toho tak bych to mohl striknout cernym sprejem na aute by mohlo chvilku vydrzet. ale jestli je tohle ono http://autokelly.cz/#|Y33buV4cvEnkJxvjhfNBp03MxRinFE8R8LtQvjoDJoJVuxja+bDJPIFL2jvzWfxtBCUju6a/YqEhJEvoxaeBznIE3EzdaLXp2t2DQziZhAh2wo/BdnIftUfHbmupfMkieAp3WNyUo3jJPBRMU8nv8D4GFQGnEOZXMLbxjMqH25dlxzJFvA0/f4KmdF1AQnH3Cf7grtZL9KGobgkxoP2xgg2mRjYHtIiS4t/41gOXOmkHAwtuiBMoGBS08AgXIjoSFANpQplalPV7MIpTIrL+evITGfcHg55R8mayZn3zDb+4EUOf/sR2MVpyS9oEmMKWRd6NnkL/m5/uyyDa3yCeC6YAUsHfDRqmNFM8/UEazYq62wXazPKktog6p2jEvrraHmI3otZUDD50LvPlYkAuEm34VAKqOoMV5U03+ECGjm3lqJGMOw0RgPGQlzm7FT+Y tak neni co resit Citovat
koblih69 Odesláno 28. březen 2012 Odesláno 28. březen 2012 Jo rozumím, nevím jeslti je to ono, pokud ano tak je cena lákavá... Pokud bys to chtěl stříknout tak na dobře odmaštěný povrch jen tak z dálky lehký poprašek tohohle: http://www.motipdupli.cz/dep/179-vinyl-sprej/ pozor větší vrstvu ne to se pak loupe. Jen to tím oživit. Citovat
Vítek1 Odesláno 29. březen 2012 Autor Odesláno 29. březen 2012 no asi to striknu protoze v te liste mam i parkovaci senzor a nejsem si jist jestli se bez sundani narazniku dostanu ke spojce a sundavat se me vubec nechce, uz jsem ho mel dole dvakrat a hrozna prace obzvlast na zemi bez zvedaku. hur se snad na zadnim jinym aute nesundava Citovat
Charlie 1 Odesláno 30. březen 2012 Odesláno 30. březen 2012 sundával jsem tu lištu z 406 breaka a to je porod na ty západky to drží jak svině a nejde to ven ,strčit pod to slabej nůž a páčit,jestli ji budeš zahazovat tak bych to neřešil ,ale pokud ji chceš použít,tak si užiješ jako já:grr Citovat
Vítek1 Odesláno 30. březen 2012 Autor Odesláno 30. březen 2012 je uplne seda hnusna flekata takze pokud uz pujde dolu tak pijde do kose ja vul to mel vymenit kdyz jsem delal senzory ale to jeste nebyla tak hnusna. Rikam zatim to zkusim striknout Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.