Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Pánové, objednával jsem si palivový filtr na svůj 2.0 benzín, ale dorazil na 1.6 benzín. Je to nějaký problém? Můj mechanik říkal, že to může být problém, když pojedu po dálnici 190km/h celou hodinu, že nebude dostatečný příjem paliva...

Jak to je? Děkuji :)

Odesláno

Ten filtr má určitej průtok a ten musí být dostatečnej i když budeš mít trvale plný plyn. TO je samozřejmě nesmysl a i ten 1,6 bude mít velkou rezervu. Myslím, že to bude OK.

Odesláno

:D já zůstanu u filtru, jen tak pro parádu tam asi nebude..

Všechno má svůj smysl a musí tam být, takže já to porušovat nebudu :D a ať si každý píše co chce..

[upravil dne 26/3/12 19:46 od Lukáš_307]

Odesláno

Taky pal.filtr nemám, ale plánuju ho tam dodat...

Poškubávalo mi auto, tak jsem vlezl do nádrže a na sítku na čerpadle pěkný bordel.

A lézt do nádrže, odstrojovat kobereček v autě, povolovat to zavírání a riskovat poškození něčeho na čerpadle při vyndávání a zandávání se mi nechce.

Nechápu, proč nemohli dávat frantíci pal.filtr na všechny 307... :myslim

Asi nepočítali s kvalitou českých čerpaček :D

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...