lukaro Odesláno 26. březen 2012 Odesláno 26. březen 2012 Pánové, objednával jsem si palivový filtr na svůj 2.0 benzín, ale dorazil na 1.6 benzín. Je to nějaký problém? Můj mechanik říkal, že to může být problém, když pojedu po dálnici 190km/h celou hodinu, že nebude dostatečný příjem paliva... Jak to je? Děkuji Citovat
koblih69 Odesláno 26. březen 2012 Odesláno 26. březen 2012 Ten filtr má určitej průtok a ten musí být dostatečnej i když budeš mít trvale plný plyn. TO je samozřejmě nesmysl a i ten 1,6 bude mít velkou rezervu. Myslím, že to bude OK. Citovat
00stevo00 Odesláno 26. březen 2012 Odesláno 26. březen 2012 To kde su take dialnice? asi planuje ist do Nemecka Citovat
lukaro Odesláno 26. březen 2012 Autor Odesláno 26. březen 2012 Díky... A dálnice nee, on to dal jako příklad Citovat
bencik19 Odesláno 26. březen 2012 Odesláno 26. březen 2012 Ja mam 1,6 a filtr nemam.Teda tak mi to rikali o starost min. Citovat
koblih69 Odesláno 26. březen 2012 Odesláno 26. březen 2012 jojo hrubé sítko toho sice moc nezachytí, ale zase se nemusí měnit filtr Citovat
lukaro Odesláno 26. březen 2012 Autor Odesláno 26. březen 2012 já zůstanu u filtru, jen tak pro parádu tam asi nebude.. Všechno má svůj smysl a musí tam být, takže já to porušovat nebudu a ať si každý píše co chce.. [upravil dne 26/3/12 19:46 od Lukáš_307] Citovat
307rg Odesláno 26. březen 2012 Odesláno 26. březen 2012 no tak by to mal niekto vysvetliť aj frantíkom:D Citovat
Smety Odesláno 27. březen 2012 Odesláno 27. březen 2012 Taky pal.filtr nemám, ale plánuju ho tam dodat... Poškubávalo mi auto, tak jsem vlezl do nádrže a na sítku na čerpadle pěkný bordel. A lézt do nádrže, odstrojovat kobereček v autě, povolovat to zavírání a riskovat poškození něčeho na čerpadle při vyndávání a zandávání se mi nechce. Nechápu, proč nemohli dávat frantíci pal.filtr na všechny 307... Asi nepočítali s kvalitou českých čerpaček Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.