Vítek1 Odesláno 21. březen 2012 Odesláno 21. březen 2012 ma nekdo zkusenosti s necim takovim http://tuning.autodoplnky.cz/autokosmetika/sonax/vosky-brusna-pasta-lestenky/sonax-lestici-emulze-s-voskem-obsah-baleni-500-s27461011 dneska jsem nanasel jakejsi tvrdej vosk a malem me upadla ruka [upravil dne 21/3/12 22:58 od Vítek1] Citovat
koblih69 Odesláno 21. březen 2012 Odesláno 21. březen 2012 Záleží co od toho čekáš, já bych to teba použil pod Hard Wax. Nicméně pokud je lak starší tka je na údržbu stejně lepší politura a pak Hard Wax... No ale jeslti někdo leští třeba jen leštěnkou nebo třeba jen umeje, tak tohle asi službu udělá, otázkou je výdrž. Já voskuju leštičkou, takže ruce nebolí Citovat
Vítek1 Odesláno 21. březen 2012 Autor Odesláno 21. březen 2012 ja nemam kde lestickou leda ze bych koupil menic 12/220 zatim nej co jsem mel tak bylo druchema cosi na metalicke laky vzdycky kdyz jsem videl ze na aute se nedelaji hezke kapky tak jsem umyl navoskoval a hotovo ted me to doslo a nasel jsem doma cosi tak jsem to zkusil a hruza. Tak premyslim co koupit abych nemusel moc pracovat a dlouho to vydrzelo no proste nejakej kompromis kdyztak zvolim zase druchemu ale s nano a teflonem Citovat
Guest Lubk0 Odesláno 21. březen 2012 Odesláno 21. březen 2012 Sorry, ale podla mna, VOSK je VOSK ... Má svoje skupenstvo, a vlastnosti ... Pochybujem, ze tamto islo co len zdialky okolo vosku, reps. ze to bude mat podobne ucinky ... Avsak auto po tom môže vyzerať celkom pekne \"naleštené\", o tom sa nehádam ... Pokial chceš leštiť ručne, a za lacné prachy, tak kúp TEMPO na NOVÉ laky bez abrazivnych častíc, auto po tom vyzerá velmi dobre, a stojí to pár kaček ... Citovat
Vítek1 Odesláno 22. březen 2012 Autor Odesláno 22. březen 2012 nejde o lacine ale aby se dobre roztiralo a nejakou chvilku chranilo lak tim tempem myslis asi tu druchemu o ktere jsem psal oni to nenazivaji tempo. asi zkusim tohle http://www.druchema.cz/cz/katalog/autokosmetika-tempo/cistici-lestici-pripravky/auto-polish-nano-teflonem-500ml.html Citovat
pkr Odesláno 22. březen 2012 Odesláno 22. březen 2012 Já mám tohle http://www.auto-doplnky.com/vosk-na-auto-3m-quick-wax-473-ml.html Rychlá a lehká aplikce a výsledek taky dobrej. Citovat
Vítek1 Odesláno 22. březen 2012 Autor Odesláno 22. březen 2012 no to vypada slusne ale uz jsem objedna ten AUTOPOLISH jsem zvedavej na tu nanotechnologii Citovat
309GT Odesláno 22. březen 2012 Odesláno 22. březen 2012 TEMPO NEBRAT!To je největší ksindl co může bejt.Jestli chceš kvalitu za rozumnou cenu a chceš to v rozprašovači tak zkus tohle : http://www.meguiars.cz/lestenky-a-vosky-na-lak/Meguiars-vosk-ve-spreji-NXT-Generation-Spray-Wax---710-ml/ http://www.meguiars.cz/lestenky-a-vosky-na-lak/Meguiars-vosk-ve-spreji-Ultimate-Quik-Wax---450ml/ Ale spíš bych šel do normálního vosku,nebo leštěnky s voskem.Používám teď momentálně http://www.meguiars.cz/lestenky-a-vosky-na-lak/G12718-Meguiars-NXT-Generation-Tech-Wax-2.0---532-ml/ a jsem hodně spokojenej.Předtím jsem měl goldclass http://www.meguiars.cz/lestenky-a-vosky-na-lak/Meguiars-Gold-Class-Carnauba-Plus-Premium-Liquid-Wax----473-ml/ a paráda.Nebo jestli chceš čistě jen vosk popřemýšlel bych o Autoglymu nebo DODO Juice,taky umí zázraky.Záleží co máš za lak,jestli metlu,perleť,pastelku.... a v jakym stavu .... http://www.detailingshop.cz/3_dodo-juice Citovat
Frozz Odesláno 22. březen 2012 Odesláno 22. březen 2012 Můj názor: kvalitní vosk s dlouhou výdrží jedině od dodojuice, autoglym, chemical brothers, příp. meguiars. Tam NEmůžeš udělat chybu. A šel bych do měkkého, daleko lépe se s ním ručně pracuje než s tvrdým. Citovat
ivanh Odesláno 22. březen 2012 Odesláno 22. březen 2012 Ja som Tempo používal na 30 ročný lak, po preleštení 3-4 mesiace vyzeral celkom k svetu, potom zmatnel. Takže na jar a na jesen to chcelo pol dňa roboty. Keď som už musel riešiť skorodované lemy zadných kolies (laminát) a podbehy tak Mirafiori dostalo prestrek v garažových podmienkach tým istým odtienom a mal som klud. Citovat
Tom_206 Odesláno 22. březen 2012 Odesláno 22. březen 2012 Musím souhlasit s 309GT ...Tempo je na solidní lak to nejhorší...s tím bych tak maximálně rozlešťoval starej matnej lak Meguiars nebo AG, to jsou Top...teda alespoň pro mě Citovat
Vítek1 Odesláno 22. březen 2012 Autor Odesláno 22. březen 2012 vsak o tempu nikdo nemluvi tempo je jen jeden z vyrobku druchemy a ja s tempem mam ty nejlepsi zkuseosti je to brusna pasta s voskem a funguje jak ma naposled jsem s tim lestil yarisa kdyz mati vzala v garazich sloupek. Skrabance zmizeli krasne. jak jsem psal mel jsem od druchemy CARWAXFLUID a byl jsem spokojenej akorat to roztirani nebylo nejjednoduzsi. na aute vydezelo tak 3-4 mesice. cena MO 155kč ted jsem vzal ten nejdrazsi co maji tak jsem zvedavej. navic druchema je ceska firma coz je plus [upravil dne 22/3/12 15:49 od Vítek1] Citovat
Guest Lubk0 Odesláno 22. březen 2012 Odesláno 22. březen 2012 Chlapi, je temto a tempo ... Tempo robí lestiace pasty na stare a na nove laky, na stare laky ma abraziva, a moze pri castej aplikacii lak poskodzovat. Na nove laky neobsahuje ziadne abraziva, takze je odveci hovorit, ze nejakym sposobom ničí lak ... Takisto sa robia nové druhy tempa v tekutej podobe, nie ako pasta ... Tempo som spomenul ako \"najlacnejšiu\" osvedčenú variantu. Auto sa proste po tom leskne, vyzerá velmi pekne, X krát som s ním robil, a výsledok je s OHĽADOM na cenu super. Znova opakujem, z ohľadom na CENU. Pokial chcete nejaky solidny test autovoskov, a docitat sa nieco o ich zlozeni, tak jednoznacne odporucam tento clanok http://lestenieaut.sk/ochrana.html Je tam vseobecny pokec o voskoch, rozhovor s dodo juice, a hlavne velky test voskov od Turtle Wax az po najdrahsie kusky. Su tam takisto ceny za balenia, a prepocty ceny na 10 gramov. Robil som aj s farebnymi DODO Juice tuhymi voskami a lestickou, samozrejme, efekt je brutalny, ale ten čas čo to zaberie. Idealne je, aby tvrdy vosk od dodo po aplikacii schol aspom 8 hodin, idealne aj 24 hodin a az potom sa finalne zalestoval ... Navyse o ten vosk sa treba starat, a nemyslim si, ze toto je tema fanusika lestenia automobilov ... Myslím, že taký stred, v kvalite, výsledku, a hlavne cene je Autoglym ... To je len môj názor, prípravky boli aspom min. rok pomerne lacnejsie ako meguliars alebo dodo juice s velmi peknou kvalitou. Tempo takisto uz nepouzivam, ale zase, na pekne ocistenie nejakej starej fabie, bohato stačí ... [Edited on 22/3/12 15:54 by Lubk0] Citovat
Vítek1 Odesláno 22. březen 2012 Autor Odesláno 22. březen 2012 hlavne se to nejmenuje tempo! http://www.druchema.cz/cz/katalog/autokosmetika-tempo/cistici-lestici-pripravky/ Citovat
koblih69 Odesláno 22. březen 2012 Odesláno 22. březen 2012 No pokud chceš něco co půjde lehce roztírat tak trvanlivost a hloubka toho \"vosku\" bude vždycky mizerná. Pokud naopak budeš mít tvrdý a hůř aplikovatelný vosk tak podle mě pravděpodobně vydrží podstatně víc. Já mám teď favorita v podobě W5 vosku z Lídlu. Tvrdý, čirý a se slušnou výdrží vzhledem k ceně. Pokud chceš nějaký kompromis tak http://www.sonax.cz/view.php?cisloclanku=2005082303&rstema=4 Tempo používám také, ale jako jednu s past na leštění poškrábaného nebo zašlého laku. To už je citlivější a lépe se pracuje pasta v tubě opět od W5 z Lídlu. Citovat
Guest Lubk0 Odesláno 22. březen 2012 Odesláno 22. březen 2012 Tak ja som akurat teraz objednaval na skusku z akcie 1l Carsystem Finish Speed Cut = hrubá brúsna pasta 1l Carsystem All In One = jemná brúsna pasta 1x 950 Ml Carsystem Refinish 2 = leštiaca pasta Znamy mi doniesol s PSA Peugeot Citroen novu sadu 3M kových penových leštiacich kotúčov, tak som zvedavý, ako sa s týmto bude renovovať ... Voskovať asi skúsim podstivo s tvrdym a mekkym voskom toto leto, ze jeden vykend sa s tym skusim vyhrať s podstivým schnutím ... Tak uvidíme Citovat
309GT Odesláno 22. březen 2012 Odesláno 22. březen 2012 Přesně tak,jestli to ten lak už to potřebuje,neni to na pár minut,ale výsledek za to stojí.A když se použije kvalita,tak i následná údržba je pak o hodně snažší a dá se říct i levnější.... Citovat
Jitka+Jirka Odesláno 22. březen 2012 Odesláno 22. březen 2012 Já používám tento TURTLE WAX ICE TEKUTÝ SYNTETICKÝ VOSK dělá se s ním rychle,lehce. Natřu celé auto včetně lišt, světel super výsledek během 15min Citovat
Vítek1 Odesláno 23. březen 2012 Autor Odesláno 23. březen 2012 a tohle nikdo nepouziva? http://www.detailingshop.cz/protekce-vosky-a-sealanty/616-swissvax-mystery-vosk-200ml.html Citovat
Frozz Odesláno 23. březen 2012 Odesláno 23. březen 2012 a tohle nikdo nepouziva? http://www.detailingshop.cz/protekce-vosky-a-sealanty/616-swissvax-mystery-vosk-200ml.html Mám doma 4 balení navíc, kdo chce pm Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.