zbynek.su Odesláno 20. březen 2012 Odesláno 20. březen 2012 Potřebuji jeden peugeotácký názor na úpravu desingu litých kol Corail. Koupil jsem sadu litých kol a jelikož mají větší vady od obrubníků, budu je kapku renovovat. A jak se tak člověk nudí, napadlo mne nedělat stříbrnou klasiku, ale udělat něco extra. Přemýšlel jsem hodit vnitřek do barvy auta a kraj a krytku do stříbrné, popř. černý mat a stříbrná kombinace. Co vy na to? Už někdo něco podobného zkoušel? Citovat
zbynek.su Odesláno 20. březen 2012 Autor Odesláno 20. březen 2012 To je jen zkouška, jak by to mohlo vypadat... Citovat
koblih69 Odesláno 20. březen 2012 Odesláno 20. březen 2012 Pro tyhle kola si dovedu predstavit jen 2 věci - 1. origo vzhled a z 2. bych je vypleštil do chromova, ale to bude sedět jen k málo autům. Citovat
Vítek1 Odesláno 20. březen 2012 Odesláno 20. březen 2012 urcite jednobarevne jestli budes delat doma tak mam vyzkousene spreje od motipu primo na kola samo pokud nemas pistol Citovat
zbynek.su Odesláno 20. březen 2012 Autor Odesláno 20. březen 2012 A myslíš i jako celé modré? To asi nevím. Ještě mne láká černý mat. Citovat
Vítek1 Odesláno 20. březen 2012 Odesláno 20. březen 2012 ne modre ne cernej ma mozna ale dost zmensuje a vypada lepe na vetsich kolech. ja jsem daval kola do ocelove Citovat
zbynek.su Odesláno 20. březen 2012 Autor Odesláno 20. březen 2012 Jen si vybrousil? Dával jsi základovku a pak barvu? Máš nějakou fotku té ocelové a kolik padlo barvy na všechny 4 kola? Citovat
Vítek1 Odesláno 20. březen 2012 Odesláno 20. březen 2012 asi takto ted jsem delal ty moje allesio ktere meli takovej nastrik ne uplne stribrnej bylo to dost podobne te ocelove ta ocelova je malinko jeste tmavsi nepadl ani jeden sprej ale jelikoz byla barva podobna tak jsem to strikal jen zepredu kdyz jsem delal kola z cervene na bilou tak to byly 2 v nekolika vrstvach. Postup jednoduchej ocistit hrubsim smirkem vzit nerovnosti (problem kdyz jsou hlubsi) pak 1000vkou celej disk a nastrikat ta barva od motipu dost vyrovna. Nekdo mozna namitne ze to nebude tak pevne jak origo ale kdyz to drbnes nebo neco tak to dostriknes i na aute a nikdo nic nepozna. https://skydrive.live.com/?cid=9125bc994dc7dd36&id=9125BC994DC7DD36!1262&sff=1 https://skydrive.live.com/?cid=9125bc994dc7dd36&id=9125BC994DC7DD36!1263&sff=1 z fotek moc nepoznas ten odstin je jinej barva byla tato http://tuning.autodoplnky.cz/autokosmetika/motip-dupli/barvy-na-kola|1/motip-sprej-na-disky-kol-barva-ocelova-stribrna-s28352488 Citovat
koblih69 Odesláno 20. březen 2012 Odesláno 20. březen 2012 Ten Motip je velmi slušnej, nicméně pokud má víc vydržet je dobré přes něj stříknout transparentní lak... Citovat
Vítek1 Odesláno 20. březen 2012 Odesláno 20. březen 2012 transparent neresim stejne parkuju nekolikrat za den u obrubniku a ten skrabanec se tam proste objevi tak to klidne nastrikam znovu. Co jsem lakoval asi pred 5ti rokama bez transparentu tak jezdi na sousedovym aute dodnes a jsou OK edit: zapomel jsem tu hlavni vec nechtel jsem je leskle a jak pisou na obalu Vysokeho lesku dosahnete nanesenim vrstvy cireho laku. [upravil dne 20/3/12 22:15 od Vítek1] Citovat
zbynek.su Odesláno 20. březen 2012 Autor Odesláno 20. březen 2012 Tak nebudu vyčnívat a asi tam teď půjde klasika stříbrná. Zítra jdu koupit barvu od MOTIPu:mrk Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.