koblih69 Odesláno 19. březen 2012 Odesláno 19. březen 2012 Teď jsem vařil kolegovi nárazník po srně celkem odhadem 80 cm, hodně členitý a řek jsem, že nechci nic Citovat
Dančák Odesláno 19. březen 2012 Odesláno 19. březen 2012 já jsem tento víkend vařil taky jeden nárazník, vařil jsem to tři dny od rána do večera, byl na půlku, kousky tam chyběly, vyřezaný spáry, zdeformovaný atd. pak než se to dopasuje no děs běs..... Citovat
Snnyp1 Odesláno 19. březen 2012 Autor Odesláno 19. březen 2012 to seš aspoň poctiví to se asi tady o našich říct nedá... Zkusím popřemýšlet jak předejít temu popraskání. Citovat
Snnyp1 Odesláno 19. březen 2012 Autor Odesláno 19. březen 2012 co nějaké lepidlo na taky kus by to byl aj jednoduší a možná by šlo předejít popraskáni? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.