MatrixChose Odesláno 17. březen 2012 Odesláno 17. březen 2012 Ahoj, sháním tohle CD na přehrání verze, tuším, že je to 5.5. Nějak se mi to kouslo a nehne se to z loga a nápisu READY. Citovat
Sasula Odesláno 17. březen 2012 Odesláno 17. březen 2012 Podivam se ti v pondeli v praci... mam Citovat
MatrixChose Odesláno 17. březen 2012 Autor Odesláno 17. březen 2012 Jeden člen mi hodil odkaz, vyzkouším to a dám vědět. Zatím dík Citovat
MatrixChose Odesláno 18. březen 2012 Autor Odesláno 18. březen 2012 Tímto díky členovi xpetrix za odkaz na soft, povedlo se a RT3 jede a konečně i v angličtine Citovat
Milan+ Odesláno 18. březen 2012 Odesláno 18. březen 2012 No ty polepy to je šílenost,tak ale zase rok a závada,tak to nebylo asi nijak drahý. Trocha času a je v cajku. Citovat
xpetrix Odesláno 18. březen 2012 Odesláno 18. březen 2012 Tímto díky členovi xpetrix za odkaz na soft, povedlo se a RT3 jede a konečně i v angličtine Citovat
MatrixChose Odesláno 18. březen 2012 Autor Odesláno 18. březen 2012 Milan+: Polepy jsou už komplet dole. Cena byla víc než směšná. Něco okolo 2/3 406 Citovat
donald75 Odesláno 4. duben 2012 Odesláno 4. duben 2012 Ahoj, sháním tohle CD na přehrání verze, tuším, že je to 5.5. Nějak se mi to kouslo a nehne se to z loga a nápisu READY. ja som zase zhánal a stale zhánam na rt4 no doteraz sa mi to od nikoho nepodarilo zohnať [upravil dne 4/4/12 12:08 od donald75] Citovat
burlak Odesláno 28. duben 2012 Odesláno 28. duben 2012 Mám rovnaký problém pri nahrávani (zmene)jazyka som dojepokazil navigaciu.Svieti mi logo a modré Ready.To CD čo som tam dal bolo napalene a nemám systémové CD.Prosím o pomoc! Citovat
xpetrix Odesláno 28. duben 2012 Odesláno 28. duben 2012 No to si teda dojebabral,ked tam davas hociaky brak! Citovat
burlak Odesláno 28. duben 2012 Odesláno 28. duben 2012 Ďakujem záchrancovi xpetrix za okamžitú,nezištnú a odbornú pomoc.Bodaj by som v živote stretával len takýchto ľudí.Ďakujem! Citovat
xpetrix Odesláno 29. duben 2012 Odesláno 29. duben 2012 No pomoct uz bohuzial neviem.Toto je aj nad moje sily/skusenosti,ked si do VAN nasukal soft z CAN. Citovat
burlak Odesláno 29. duben 2012 Odesláno 29. duben 2012 Vedel by mi niekto poradiť -pomôcť.Vložil som do RT3 VAN CD s programom do CAN.Výsledok je na displeji navigácie svieti logo a v spodnom pravom rohu modrý nápis READY.Ďakujem. Citovat
straki007 Odesláno 29. duben 2012 Odesláno 29. duben 2012 posli mi RT3.......:D:D Nebo mozna jeste kdyz zkusis vratit systemove cd sparvne tak to nechytne?? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.