Stuchy Odesláno 16. březen 2012 Odesláno 16. březen 2012 a pozor chceš dát 17\" ukamenujou tě tu napiš slovo xenon a ukamenují tě podruhý Citovat
Jaroslav Čapek Odesláno 16. březen 2012 Autor Odesláno 16. březen 2012 tak jsem dneska koupil Michelin primacy hp 225/45/17 všechny čtiři za 4500kč:-)vzorek 7mm:-) Citovat
BV406 Odesláno 16. březen 2012 Odesláno 16. březen 2012 a pozor chceš dát 17\" ukamenujou tě tu napiš slovo xenon a ukamenují tě podruhý aaaalee hovno, zase neprehanej, slo o to, ze z celeho vlakna nebylo jasne proc se vlastne pta , kdyz tyto standardni udaje jsou vzdy zapsany v TP, ted predpokladam, ze tyto rozmery nema v TP zapsane ... proto se pta osobne je mi to jedno, at si da jarda na auto kola treba z desty ja s tim problem nemam Citovat
krtek 2 Odesláno 17. březen 2012 Odesláno 17. březen 2012 Nic v zlom ale naco cpat take siroke kola na na rodinne auto sak to ta spomali jak na akceleracii tak na rychlosti a aj spotreba sa zvysi podla mna je to nezmysel Citovat
krtek 2 Odesláno 17. březen 2012 Odesláno 17. březen 2012 keby mal nejaku m3,m5 co ma cez 200 KW nic nepoviem sice tie od vyroby maju taku sirku a viac:D [Edited on 17/3/12 14:00 by krtek 2] Citovat
Jaroslav Čapek Odesláno 17. březen 2012 Autor Odesláno 17. březen 2012 na 406 má skoro každej na leto širší gumy bud 16\'\' a nebo 17\'\' co jsem tady koukal.:rokerten nebo né?rozměr co jsem koupil tak tam muže uplně v pohodě bejt.pruměr kola je uplně stejnej jako 195/65/15 jen tady ten disk je menší a vyší guma a u 17\'\' je vetčí disk a nižší guma. to asi všechno.jen jsem se tady ptal, jestli tyhle pneu mužou bejt.A zjistil jsem že je má spousa lidí na 406.a ono se tady rozpouta debata proč tak srat velé kolo a takové keci.:)ja jen že se člověk pta na určitou věc a spousa lidí tady napiše co je psano víše:)co na to říct:-) Citovat
krtek 2 Odesláno 17. březen 2012 Odesláno 17. březen 2012 ja len aby si nebol potom sklamany,a za druhe ze tu vela ludi ma 16,17 o tom pochybujem , ked to nemas zapisane v technicaku tak ta cajti mozu v poho pokutovat Citovat
wojtěch Odesláno 17. březen 2012 Odesláno 17. březen 2012 Policajti ti po kolech nepůjdou. on neví jaké kola máš napsaná v techničaku.. (problém může nastat až při nehodě) Citovat
krtek 2 Odesláno 17. březen 2012 Odesláno 17. březen 2012 preco by nevedel sak neni debil u nas mas velky abo maly technicky z velkeho si precita a z maleho si to pretiahne cez citacku kariet Citovat
Jaroslav Čapek Odesláno 17. březen 2012 Autor Odesláno 17. březen 2012 ja velkej techničak sebou nevozím:)kde máš zapsané kola.:)a policajtum co tam jsou za kola je jedno kdyz na tom nemas sjete pneu. Citovat
krtek 2 Odesláno 17. březen 2012 Odesláno 17. březen 2012 v tp velkom mam len ten, maly nevybavujem (cipova karta)ked to zakon neuklada ,len ta poopravim ak tam mas nieco ine ako je pisane v tp tak v poho moze s tebov zatocit a nemozes na neho nic a ked ho naseres tak ti ho vezme ,ked tam nemas rozmer pneumatik respektive rafkov (comu sa mi velmi verit nechce) tak si v poho [Edited on 17/3/12 18:54 by krtek 2] Citovat
Vítek1 Odesláno 17. březen 2012 Odesláno 17. březen 2012 ja velkej techničak sebou nevozím:)kde máš zapsané kola.:)a policajtum co tam jsou za kola je jedno kdyz na tom nemas sjete pneu. dneska je rok 2012 vsiml jsi si? a policajt bud ma notebook a nebo vysilacku a jestli jsi si nekdy vsimnul tak kdyz se neco zapisuje do velkeho TP tak to tukaji i do PC.Je pravda ze do toho moc nestouraji pokud zrovna nepotrebuje nejake premie a nema malo rozdanych pokud. jinak ten rozmer se normalne u 406 da dopsat kdyz mas TL ke kolum. tim nechci rikat ze jsem proti taky jsem to delal ale kdo tak cini musi vedet ze muzou nastat dusledky. [upravil dne 17/3/12 20:10 od Vítek1] Citovat
krtek 2 Odesláno 17. březen 2012 Odesláno 17. březen 2012 ja tu len vravim ze ak mas nieco v tp zapisane a na aute je uplne nieco ine tak policajt je v prave ta pokutovat ak na to pride samozrejme a ty nemas sancu a ze to v prsaxi neurobi to je ine ale trafis na poctivaka a bude vymalovane zapisat sa da vsetko je to len papier [Edited on 17/3/12 19:11 by krtek 2] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.