strick Odesláno 12. březen 2012 Odesláno 12. březen 2012 soudruzi, nejaky pako mi odrazil pravu bocnu smerovku a dalsi mi ju na STK pacol do zavad stym ze mam mesiac na odstanenie...ako sa meni? da sa dajako vylupnut z blatniku, abo musi ist dole koleso a podblatnik? Citovat
HonzaZ Odesláno 12. březen 2012 Odesláno 12. březen 2012 Zatlačit směrovku dopředu nebo dozadu, kam půjde a na straně kde tlačíš vyloupnout ven. Citovat
strick Odesláno 12. březen 2012 Autor Odesláno 12. březen 2012 urtile:myslim, nerad by som si pokakal blatnik Citovat
Mike407 Odesláno 12. březen 2012 Odesláno 12. březen 2012 Neboj, udělej to, jak píše Honza. Jde to docela dobře, zas tak moc to tam nedrží. Já jsem před časem také jednu měnil, protože byla prasklá a dostával se do bordel... Citovat
strick Odesláno 12. březen 2012 Autor Odesláno 12. březen 2012 este sa opytam, cim to mam zatlacit, alebo ako? ked mi tam ostala len plastova ploska z polkou ziarovky?.....nemam garage a v tomto pocasi sa mi to fakt nechce a navyse som chory, dajak rozoberat vovelkom Citovat
koblih69 Odesláno 12. březen 2012 Odesláno 12. březen 2012 Doporučuju to nedělat v zimě nebo nahřát fénem pak to jde dobře. Citovat
andy 3823 Odesláno 23. březen 2012 Odesláno 23. březen 2012 a koľko asi stojí taká smerovka? Dik Citovat
DERT123 Odesláno 23. březen 2012 Odesláno 23. březen 2012 ja ked som kupoval tak asi 7ecok za dve Citovat
repik66 Odesláno 7. duben 2015 Odesláno 7. duben 2015 Presne ako píše Honza Z... pretože v smere ktorým ide smerovka posunúť v blatníku , je pružný jazýček,ktorý dovolí posunutie a na opačnej strene smerovku treba vypáčiť von z blatníka,uvolní sa zúbok objímky z blatníka...vid obrázok. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.