Jirka.budejovice Odesláno 10. březen 2012 Autor Odesláno 10. březen 2012 Jestli to s tím autem myslíš vážně, tak mi hoď fotky a popis do e-mailu a třeba se domluvíme, proč ne. jiri.hromada(zavinac)seznam.cz Citovat
Jirka.budejovice Odesláno 10. březen 2012 Autor Odesláno 10. březen 2012 Takže výbava SR? nebo mix? Citovat
Jirka.budejovice Odesláno 10. březen 2012 Autor Odesláno 10. březen 2012 Myslím jestli SR, což je bez PP, bez opěrek, bez el oken vzadu atd. A mix tím myslím, že jsi mohl něco dodělat Trochu jsem brouzdal, koukám, že ses autu dost věnovat co jsi na foru, takže bys mi mohl napsat pár věcí o autě. Co jsi na něm zásadního dělal, co je za problémy, zda bylo bouraný, co koroze atd. Mě hlavně moc nejde do hlavy ten motor. Moje současný auto má 1000kg a 65 kw, žádný dělo to není. Tohle má cca 1400kg a 85kg, utáhne to ten motor? Klidně mi napiš SZ ať tu nenapíšeme 5 stránek o tvým autě. Nebo na můj email. Díky Citovat
jenyk Odesláno 10. březen 2012 Odesláno 10. březen 2012 Vnitřek máš stejnej jako já.Taky by mě zajímalo co je to zač [upravil dne 10/3/12 21:18 od jenyk] Citovat
Charlie 1 Odesláno 10. březen 2012 Odesláno 10. březen 2012 ne nic jsem nedodělával,akorát tam jsou černý kožený tapecí navíc!Auto dotažený Z Dánska,tam jeden majitel já od 2009 druhý,první v ČR.Motor žádný závodák není,když chceš normálně jezdít tak stačí,když ho točím nad 3500ot/min tak to i jede:D,motor nenáročnej,vyměněny rozvdy po koupi a napínací kladka příslušenství,přední stabilizační tyčky,po 15 000km měněn olej a filtry+svíce!jinak koroze OK,akorát pod zadní sedačkou rezatý jak prase,protože nějakek kokot tam měl vlhkej filc pod sedačkama a začala koroze!jinak gut!Spotřeba na LPG kolem 10l kombinovaná,dálka i kolem 8l LPG.Bouraný to nevím já jsem s tím neboural,nevypadá to...jinak skla rok 2003 na všech,tak kdyby to bylo bouraný tak asi jen tukanec.Pak LPG za 23800Kč doklady od všeho mám,závěs 3600Kč ten jsem nechal dodělávat taky já!jinak mělo auto sportovní pružiny,vzadu jsem je vyhodil bylo to tvrdý jak prase a dal jsem tam origo,vepředu jsou ,aby to nebylo jak parník....jinak to jezdí svítí troubí....Ferry s Dia zjištoval kolik to má najeto a nic tam nebylo... ted to má 140000km,ale podle volantu kterej je koženej to nemá víc jak 320000Km:roker Citovat
Charlie 1 Odesláno 10. březen 2012 Odesláno 10. březen 2012 Sport pack s koženejma doplnkama ,ale bez sedaček polokůže nebo kůže!!:D Citovat
Lihous Odesláno 10. březen 2012 Odesláno 10. březen 2012 Proc ma tento http://auto.bazos.cz/inzerat/14731799/Peugeot-406-break-Combi-22-HDI--v-kuzi-navi-klima.php budiky bez teplomeru oleje....,kdyz je v kuzi a ma to snad i navigaci??? Citovat
jenyk Odesláno 10. březen 2012 Odesláno 10. březen 2012 no já si myslím že je to jako u každého Francouze individualní.Prostě co bylo po ruce,nebo co sis doplatil Citovat
Lihous Odesláno 10. březen 2012 Odesláno 10. březen 2012 Nas je ve vybave ST Dynamik / levnejsi Sport a mame tam budik na olej .... Ve vybave s kuzi cekam min vse v zakladu a priplacim si max za pridavne topeni To druhe je pekne a k tretimu tezko rict. Ale je to jak pise jirka.budejovice taky jsem jel nekam k Zdaru nad Sazavou podivat se na \"RolanGaros\" Fotky top ale aktualni stav skoro k nepoznani nevim jak to delaji ze jsou fotky tak pekne ale skutecnost je zarazejici. A dalsi problem je - pro jednoho je pekne / totalne rezate a pro jineho je absolutni srot je lehce odrbane z kartacu mycky.....(myslim ted prodejce nekteri nemaji soudnost!) Citovat
jenyk Odesláno 10. březen 2012 Odesláno 10. březen 2012 no musíš si uvědomit,že když prodávají,tak jedině krásný auto s poctivýma km,nikdy nebouraný... Když přijedeš a vážíš cestu(za kterou si už musel zaplatit)Už se rozmýšlíš jinak Citovat
Lihous Odesláno 10. březen 2012 Odesláno 10. březen 2012 Tak u me maji problem klidne se otacim a jedu zvesela domu. Jak jsem uz psal auto jsem \"kupoval\" snad 3-4roky ....!! Tak ze doporucuju nespechat jinak to neni dobra koupe. A nebo jo ale musi byt hodne zajimava cena - na pripadne dodelani. Konec koncu nase auto videl osobne Charlie 1 a nedovolim si rici ze je v top stavu-mame to jen na jezdeni. Citovat
jenyk Odesláno 10. březen 2012 Odesláno 10. březen 2012 To je nejlepší rada,NESPĚCHAT.A spočítat si cenu auta+investici.potom záleží na každém z nás jaké ma priority... Citovat
Jirka.budejovice Odesláno 11. březen 2012 Autor Odesláno 11. březen 2012 ne nic jsem nedodělával,akorát tam jsou černý kožený tapecí navíc!Auto dotažený Z Dánska,tam jeden majitel já od 2009 druhý,první v ČR.Motor žádný závodák není,když chceš normálně jezdít tak stačí,když ho točím nad 3500ot/min tak to i jede:D,motor nenáročnej,vyměněny rozvdy po koupi a napínací kladka příslušenství,přední stabilizační tyčky,po 15 000km měněn olej a filtry+svíce!jinak koroze OK,akorát pod zadní sedačkou rezatý jak prase,protože nějakek kokot tam měl vlhkej filc pod sedačkama a začala koroze!jinak gut!Spotřeba na LPG kolem 10l kombinovaná,dálka i kolem 8l LPG.Bouraný to nevím já jsem s tím neboural,nevypadá to...jinak skla rok 2003 na všech,tak kdyby to bylo bouraný tak asi jen tukanec.Pak LPG za 23800Kč doklady od všeho mám,závěs 3600Kč ten jsem nechal dodělávat taky já!jinak mělo auto sportovní pružiny,vzadu jsem je vyhodil bylo to tvrdý jak prase a dal jsem tam origo,vepředu jsou ,aby to nebylo jak parník....jinak to jezdí svítí troubí....Ferry s Dia zjištoval kolik to má najeto a nic tam nebylo... ted to má 140000km,ale podle volantu kterej je koženej to nemá víc jak 320000Km:roker A jakou to má teda výbavu? Žere olej? Četl jsem, že to je časté u 1,8. Zkoušel jsi zjistit km dle VIN? Ono pokud by to mělo 320 tis km, tak to už není zas taková sranda, přece jenom benzínový motory nevydrží jako nafťáky Citovat
Lihous Odesláno 11. březen 2012 Odesláno 11. březen 2012 Jen na otocku predchozi auto jsme meli P405 1,9i a melo to nalitano u nas cca 400tis a jezdil jako zamlada a pri prodeji bylo stari 20let. Kolik to melo stocene nevim ale olej si vzal cca 1l na 10tis spotreba kolem 9l ale byl to benzin ...... Asi fakt plati jak se kdo o to ci ono staral-ANO samozrejme v case se vse opotrebuje a musi vymenit ale znam auta ktera maji po 100tis/2letech motor zaralej na GO. Citovat
Charlie 1 Odesláno 11. březen 2012 Odesláno 11. březen 2012 ne nic jsem nedodělával,akorát tam jsou černý kožený tapecí navíc!Auto dotažený Z Dánska,tam jeden majitel já od 2009 druhý,první v ČR.Motor žádný závodák není,když chceš normálně jezdít tak stačí,když ho točím nad 3500ot/min tak to i jede:D,motor nenáročnej,vyměněny rozvdy po koupi a napínací kladka příslušenství,přední stabilizační tyčky,po 15 000km měněn olej a filtry+svíce!jinak koroze OK,akorát pod zadní sedačkou rezatý jak prase,protože nějakek kokot tam měl vlhkej filc pod sedačkama a začala koroze!jinak gut!Spotřeba na LPG kolem 10l kombinovaná,dálka i kolem 8l LPG.Bouraný to nevím já jsem s tím neboural,nevypadá to...jinak skla rok 2003 na všech,tak kdyby to bylo bouraný tak asi jen tukanec.Pak LPG za 23800Kč doklady od všeho mám,závěs 3600Kč ten jsem nechal dodělávat taky já!jinak mělo auto sportovní pružiny,vzadu jsem je vyhodil bylo to tvrdý jak prase a dal jsem tam origo,vepředu jsou ,aby to nebylo jak parník....jinak to jezdí svítí troubí....Ferry s Dia zjištoval kolik to má najeto a nic tam nebylo... ted to má 140000km,ale podle volantu kterej je koženej to nemá víc jak 320000Km:roker A jakou to má teda výbavu? Žere olej? Četl jsem, že to je časté u 1,8. Zkoušel jsi zjistit km dle VIN? Ono pokud by to mělo 320 tis km, tak to už není zas taková sranda, přece jenom benzínový motory nevydrží jako nafťáky kožený volant,řadička,ostřiky svetěl,4xel.okna,4xairbag,deštový a světelný senzor,vyhřívaný sedačky ,rádio s CD ovládání pod volantem,kožený tapecí.Když se na něj nešlape tak olej nežere,jinak tak 1-1,5l/15000km.Právě naopak benzín vydrží víc než nafta ne?švára měl na audi A8 600000Km a pohoda,někde to tu bude po 2 rokách to mělo asi 58000km! Citovat
Jirka.budejovice Odesláno 11. březen 2012 Autor Odesláno 11. březen 2012 Já si myslím, že nafta vydrží víc. Nemyslím turbo, čerpadlo, vstřiky atd.. Ale motor jako takovej si myslím, že vždy jsem slyšel, že nafta vydrží víc díky tomu že je mohutnější kvůli tlakům. Palubní počítač to tedy nemá? Citovat
MatrixChose Odesláno 11. březen 2012 Odesláno 11. březen 2012 oddie: No nemohl jsem ho prostě prodat, nevím, jestli byla blbá doba nebo co a nebo prost blbej kraj. Jinak to nakonec koupil známej, budou to dva roky a měnil jenom zadní desky. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.