Šalda Odesláno 11. červen 2013 Odesláno 11. červen 2013 Co pořád máte všichni s tím alias karbonem, kdyby to bylo pravý tak neřeknu, ale obyč nálepka:P:D P.s. já tam napsanej nejsu že se nesmím vyjadřovat:aut Citovat
Cinicman Odesláno 11. červen 2013 Autor Odesláno 11. červen 2013 Karboň je tam už rok... žralok má pravdu... Citovat
Cinicman Odesláno 11. červen 2013 Autor Odesláno 11. červen 2013 Karboň musí byt... v exteriéri mám zákaz, tak sa musím vyšantiť aspoň interne... Citovat
Šalda Odesláno 11. červen 2013 Odesláno 11. červen 2013 Dneska sem se na ňu díval v obchodě, tak sem si taky říkal kam bych to dal, a nakonec sem to zavrhl:D Citovat
Cinicman Odesláno 11. červen 2013 Autor Odesláno 11. červen 2013 A to je chyba pane... na karboň a sabwúfer v kufri najviac letia adolescentné dievčence... vraj... Citovat
shark734 Odesláno 11. červen 2013 Odesláno 11. červen 2013 ale to musis mat OOOO a nie pežot [upravil dne 11/6/13 22:24 od shark734] Citovat
Šalda Odesláno 11. červen 2013 Odesláno 11. červen 2013 A navíc ne Parťáka:D:D Na něho letí tak maximálně nějací dělníci:D Citovat
lukaro Odesláno 11. červen 2013 Odesláno 11. červen 2013 Karbon je hnus dávat imitaci něčeho, na co nemám jako na skutečný karbon... Citovat
PACHO Odesláno 11. červen 2013 Odesláno 11. červen 2013 lukaro to trocha prehánaš a uchráni to kapotu pred kamienkami Citovat
Grlik Odesláno 12. červen 2013 Odesláno 12. červen 2013 hele jenom tak mimo k čemu je lepší mí to radio níže? nějak mi uniká smys edit: folie je folie ale orgio uhlíková vlákna se zase až tak neliší http://www.musketier.com/?site=products&car=2&model=new&mod=207&kat=interieur [upravil dne 12/6/13 15:25 od Grlik] Citovat
Cinicman Odesláno 12. červen 2013 Autor Odesláno 12. červen 2013 To víš... Kríza stredného veku... Citovat
lukaro Odesláno 12. červen 2013 Odesláno 12. červen 2013 lukaro to trocha prehánaš a uchráni to kapotu pred kamienkami Promiň, ale takhle to vypadá hrozně, jako kapota z vrakáče.... Citovat
elton Odesláno 12. červen 2013 Odesláno 12. červen 2013 Cinicu, ještě pár úprav a zkončíš tady: Citovat
lukaro Odesláno 12. červen 2013 Odesláno 12. červen 2013 hele jenom tak mimo k čemu je lepší mí to radio níže? nějak mi uniká smys edit: folie je folie ale orgio uhlíková vlákna se zase až tak neliší http://www.musketier.com/?site=products&car=2&model=new&mod=207&kat=interieur [upravil dne 12/6/13 15:25 od Grlik] Nevím, všichni to na autě musí mít, odkoukali to od Lamborghini a jiných značek, kde ovšem to folie nejsou.... Přijde mi to nevkusné v \"obyčejném\" rodinném autě ale každého vkus,... Citovat
lukaro Odesláno 12. červen 2013 Odesláno 12. červen 2013 Cinicu, ještě pár úprav a zkončíš tady: Někde o pár stránek zpátky jsem mu to psal taky že bude mít z toho za chvíli cirkus Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.