Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

WIP Nav Plus


Danilo

Recommended Posts

tak chlapi, věc se má takto.. přijel jsem do Peugeotu, tam stála černá 508, ale nějak se mi nezdála kola.. jen 16\", přijdu blíž, vidím.. navi tam je, ale není to automat, nemá to polokožené sedačky.. a pan Hruška z Peugeotu jen pokrčil rameny a říká \"tohle poloauto nám dorazilo a nikdo neví, co to je a komu to patří, my jsme si takové neobjednali a Vaše to také není\".. tak jsem se zasmál, podali jsme si ruce a jdu čekat dále:-)) ještě jednou mi někdo řekne, že v Peugeotu czech pracují svéprávní lidé, tak mu jednu natáhnu :-))) takže jsem opět čekatel a připadám si jako debil...

:o tak to je síla . To nikdo neumí vyřešit ? Zřejmě Vám poslali ten Acitve o kterým jste psal . Chtěl bych něco napsat,ale nemám slov :grr . Napsat stížnost do Francie?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, taky jsem uvažoval.. ale myslím si, že to bude boj s větrnými mlýny.. co je pro ně jeden zákazník z Ostravy. Budu mít jednání v Praze, tak se asi stavím do Peugeotu a vezmu to přes Kolín, přivážu se k bráně jako grínpisák :-)) a budu tam tak dlouho, dokud mi nedají to co chci.. takže mě možná uvidíte na Nově:-)) nebo Primě v Krimi .-DD já už fakt nevím, co mám dělat.. těšení se přešlo na hněv, pak na zoufalost a nyní jsem ve stavu rezignace...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, já si objednal 508 5.3.2012, dnes mi volali, že je ve výrobě (zadaná v pořadníku SAP pro výrobu) a že do 4 týdnů je v ČR (3 dny než se dostane na linku, den výroba, 3-5 dní expedice a zbytek cesta na prodejnu)... Tak jsem zvědavej, jestli nedopadnu stejně jako Pipinek.. nemá aspoň někdo pozitivní zkušenost, abych se trošku uklidnil? :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Pipinek a řekli Vám v PEUGEOTu VIN? Podle toho se dá auto krásně vysledovat (jakmile sjede z linky, resp. najede na linku tak už VIN má)... Já už bych to asi uplně nevydržel a asi bych jim to tam trošku \"vysvětlil\"...

A s tou nepřejícností :) Chápu... ale snad to dopadne tak, že ho budete mít dřív a já zároveň bez zpoždění...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to je rada nad zlato s tím objednáním nového.. jako že bych čekal minimálně dalšího půl roku jo? :))) no a pro xbalu: oni to auto tam vidí, má to i svoje číslo na skladě a všecko.. a i ta babizna z Kolína mi řekne do ucha, že tu bude nejpozději 23.3 a zase nic.. no neřekla vlastně letopočet.. tak v tom asi bude problém... zítra jdu do peugeotu a jdu si asi z tama zavolat :-)) ale řeknu Vám, že je těžké nepoužívat sprostá slova při hovorech s nimi :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@pipinek: to je peklo... myslím, že kdyby se to stalo mě, tak to už není jen o sprostých slovech :grr... Vzal bych toho frajera z peugeotu za límec, naložil ho do jeho slavné půjčené 308 a vyrazil směr Kolín, ať mi to vysvětlí v tom Kolíně přímo do očí... A když ne kamarada Voloďu, tak bych ssebou vzal kolegy z TV (nova, CT2, to je asi fuk) a uvidíš, že auto by jsi měl ještě ten den...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak se nám toto vlákno zvrtlo v jiné téma,ale mě to vůbec nevadí . Takové problémy je třeba říct všem . Právě jsem dorazil z nemocnice po operaci ,tak jen kulím oči co je nového :o . Držím palce Pipinkovi , asi by bylo opravdu nejlepší zajet do Kolína osobně s p.Hruškou a nechat si to tam vysvětlit :bacha .

[upravil dne 30/3/12 18:47 od Danilo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak další gól dneska pánové :-)) byl jsem za panem Hruškou a ten chudák je už nešťastný.. jak mu přijelo to auto, co bylo něco mezi activem a allurkem, tak volal do Kolína, že má auto a neví, komu patří, že si ho neobjednal.. dneska mu volali, že odkudsi z republiky volal další dealer, že má nějakého allura, který si neobjednal, tak prý to je to moje...:-D

Takže když už se někdo v Kolíně rozhoupe vysmolit to auto z parkoviště a naložit na kamion, tak ten pablb to vyloží někde v prdelákovicích a je mu to u... Já se prostě nestačím divit, co je dnes možné...Dovedete si představit, kdyby takový bordel měli letecké společnosti, zásilkové služby atd?... to se může stát pouze u Peugeotu.. řeknu Vám, že teď jen doufám, že mě ta 508 tak nadchne, že zůstanu věrný značce, ale momentálně.... však si domyslete....

@xbalu: jooo kolikrát jsem uvažoval, že tam zajedu, ale akorát bych se nasr.. a ztratil celý den jízdou tam a zpět... ale fakt dávám jim termín do konce příštího týdne.. pak si udělám výlet a asi to i natočím :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pipinek: Obdivuju tvou trpelivost... Ja mel lva za mesic, auto skladem v Plzni, firemni dealer v Melnice. Prevoz, prihlaseni, predani, prezuti, blablabla... Kazdy rano jsem krajel metr, kvuli prkotinam se predani posunulo o par dni (sef vozovyho parku privezl k dealerovi zimaky 16\" misto 17\", tak jel jeste jednou s diskama a podobne)... Bejt na tvym miste, tak asi zkolabuju z nevyspani jak se v noci furt budim :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že by se to povedlo na druhý pokus? Měli by Vám dát nějaký bonus a omluvu typu : ,,Náš ústav se Vám mými ústy omlouvá za politování hodnou situaci ke které dochází maximálně jednou za .... pár měsíců \" :D. Jinak kolem navigace - videa a pod. nic nového .Sleduju zahraniční fóra a zatím nikde nic nevyřešili . :bojim

[upravil dne 30/3/12 23:52 od Danilo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JunEAu: no tak já se prostě řídím heslem: \"umění žít spočívá v tom, správně se rozhodnout, na co se vysrat\" neříkám, že mě to neštve, ale mam momentálně důležitější starosti ve firmě, takže tímto mým story se už jen bavím:-) natěšený jsem byl před 4 měsíci :-)) a nemyslete si.. nějaká sleva tam bude :-) uvidím příští týden... ale upřímně tomu fakt nevěřím:-) Já jen prostě nedokážu pochopit, jak může trvat několik měsíců než dorazí auto cca 250 km.. On to totiž nebude problém Francouzů, ale problém nějaké \"krávy\" v Kolíně, která to má na párku.. ale až ji navštívím, myslím, že už tam pracovat nebude..

a co se navi týče, tak jsem slyšel, že by se to mohlo dát celé přehrát.. komplet software navigace.. dyť je to furt jen chip, paměťovka, nějaká deska a výstup na obrazovku.. takže se prostě přehraje Gates na Jobse :-) tak uvidíme.. rád bych pomohl a nechal mé auto jako pokusného králíka, ale nemám co poskytnout:-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...