ValerX Odesláno 11. únor 2012 Odesláno 11. únor 2012 Chcem sa opytat na zadne blatniky na p106. Mate nad kolesami plastove podblatniky, alebo je to priamo iba kovovy vnutorny blatnik nad kolesami. Lebo na pravej strane pred kolesom vo vnutri mam hadice a ruru do nadrze a nie je nijako zakryte. Ci je to normalna konstrukcia, alebo to ma byt zakryte este nejakym plastovym podblatnikom. Jedna sa o p106 po facelifte. Citovat
neutral Odesláno 11. únor 2012 Odesláno 11. únor 2012 já to mám bez podbehu,bez krytu a myslím,že tak to má i být Citovat
ValerX Odesláno 11. únor 2012 Autor Odesláno 11. únor 2012 já to mám bez podbehu,bez krytu a myslím,že tak to má i být Dik, zajtra tu hodim foto ako to vyzera u mna, lebo v serviceboxe pisu o dvojitom blatniku tak teraz neviem ci tam este nejaky plastovy kryt ide alebo nie. Auto som kupil jazdene tie hole rury v podblatniku sa mi velmi nezdaju Citovat
peter23p Odesláno 11. únor 2012 Odesláno 11. únor 2012 je to tak origo z výroby, v peugeotu se asi šetřilo Kdyby si chtěl tak neorigo umělý podběhy na 106 vyráběj poláci ale moc přesně tam nesedí. Citovat
ValerX Odesláno 12. únor 2012 Autor Odesláno 12. únor 2012 tu je foto... Jedna plastova je na palivo a druha mensia hadica neviem na co je... Chcem sa opytat ostatnych ci to maju tiez tak, alebo na to ide este nejaky plastovy kryt alebo podblatnik. Dik. Citovat
FiFa_cze Odesláno 12. únor 2012 Odesláno 12. únor 2012 Mám to taky tak..plánuju to po matuře v létě něják zakrýt..teď na to nemám ani pomyšlení Citovat
Machy_CZ Odesláno 12. únor 2012 Odesláno 12. únor 2012 Taky se to chystám zakrýt, chtěl jsem to udělat před zimou, ale zkoušekové mě nenechalo :-D Ještě mám v plánu kryt pod motor... Citovat
Machy_CZ Odesláno 13. únor 2012 Odesláno 13. únor 2012 Nevis kdese daji sehnat ty z Polska,.jak jsi psal? Citovat
peter23p Odesláno 13. únor 2012 Odesláno 13. únor 2012 všude možně, stačí hledat zadní plastové nadkolí na P106. Sháněl jsem je kdysi na saxo a měly je i v autokelly za 300Kč jeden. Citovat
ValerX Odesláno 14. únor 2012 Autor Odesláno 14. únor 2012 tu je foto... Jedna plastova je na palivo a druha mensia hadica neviem na co je... Chcem sa opytat ostatnych ci to maju tiez tak, alebo na to ide este nejaky plastovy kryt alebo podblatnik. Dik. tak toto je riadne v prdeli... To francuzom vobec nenapadlo, ze to moze cez zimu nejak povolit? Napr. ked tam budu o to stale buchat male kamene co sa sypu na cestu pocas zimy. V autokelly som zadne podblatniky nenasiel a ani neviem ci by vobec pasovali na model po facelifte. Citovat
Machy_CZ Odesláno 14. únor 2012 Odesláno 14. únor 2012 Ale, proc by nepasovaly? Zase tak se nelisi facelift Citovat
Machy_CZ Odesláno 14. únor 2012 Odesláno 14. únor 2012 Nevite nekdo, kde sehnat spodni kryt motoru ? Citovat
MJSytic Odesláno 14. únor 2012 Odesláno 14. únor 2012 V autokelly som zadne podblatniky nenasiel a ani neviem ci by vobec pasovali na model po facelifte. Citovat
Machy_CZ Odesláno 14. únor 2012 Odesláno 14. únor 2012 Na 106ku se snad ani nedelal.. :/ Vcera jsem na to koukal v service boxu, dělají se asi dva druhy.... jeden nějaký neorigo, jsem našel na netu z 3500 :-O Já jsem na 306ku kupoval neorigo a je super, stál asi 350,- zkusím koupit ještě jeden a nějak ho na 106ku upravit Citovat
Jimmy106 Odesláno 14. únor 2012 Odesláno 14. únor 2012 Tak to jsem netusil.. a pokud si nejak vyrobis uchyty, tak by to nemuselo byt tak slozite to tam pridelat.. Citovat
ValerX Odesláno 14. únor 2012 Autor Odesláno 14. únor 2012 V autokelly som zadne podblatniky nenasiel a ani neviem ci by vobec pasovali na model po facelifte. Dik, ale ja som hladal na SK autokelly a tam zadne plastove podblatniky neponukaju. Citovat
peter23p Odesláno 15. únor 2012 Odesláno 15. únor 2012 i na SK je v autokelly mají za 35.88€. Musíš hledat mezi blatníkama. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.